Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy ilyen...

Mit csináljak egy ilyen emberrel szerintetek?

Figyelt kérdés
Állandóan fenyegetőzik,hogy megver,állandóan sértő kifejezéseket tesz rám és a család többi tagjára,köztük az édesapámra,akinek a "cipőjét nem viselheti",lábnyomába sem ér.Édesapám 40 éven keresztül dolgozott mint építész mérnök,a szakma elismert egyénisége volt Békéscsabán.Sosem kerülte a munkát,nem azon gondolkozott hogy ez most nehéz e vagy nem,hanem mindenből próbálta a legjobbat kihozni és a legtöbb esetben ki is hozta az építkezéseknél,azért meg lehet nézni,hogy milyen építkezések tervezésében vett részt:Halászcsárda,gyulai kórház,csabai kórház,csabai strand újjáépítése stb. stb. akik csabaiak vagy gyulaiak azok ismerik ezeket az építkezéseket.És akkor ez a tróger azt mondja rá,hogy b...meg az anyád te lusta disznó.Amikor meghallottam majdnem elájultam.Ez az ember életében egy percet nem dolgozott,képesítése nincs,buta mint a föld,és lusta is nem kicsit,a családunkból mindenki dolgozik csak ez az egy ember nem,informatikusok,autó villamossági szerelők,mérnökök,orvosok vannak a családunkban.És ez a primitív ember le lusta disznózza az apámat,Én meg semmit nem csináltam neki,nem szóltam rá semmit és le hülye f...szoz csak úgy és azzal fenyeget,hogy megver,nagymamámra kiabál aki segítette pénzzel világ életében,nagymamám gyári munkás volt,kézilabdázott majd sztk ügyintéző lett és dolgozott írd és mond 45 évig.Mindig adott neki pénzt nem is keveset,sokszor nélkülözött miatta,most pedig öreg korára 85 éves néniről van szó ordít rá.Mamám sírt én meg kimentem és megfenyegettem,hogy ha még egyszer így beszélsz a nagymamámmal akkor Isten bizony kihívom rád a rendőrséget aztán beperellek.Azt mondta, a mamámnak a múltkor,hogy megüti,ha tényleg megteszi akkor az már büntetőjogi fogalom bezárhatják érte,de lehet a néni azt már nem élné túl,mert nagyon gyenge.Ez az ember még életében nem dolgozott,most 50 éves korára közmunkában szemetet szed,de legalább dolgozik valamit eddig még azt se.Egy ritka lusta,primitív ember,alkoholista is.De már félek tőle.Mit csináljak vele?Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel?

2012. júl. 16. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A nagybátyádról van szó?


Egyébként lehet kérni távoltartásit ellene. Ahogy nézem, van elég tanú már a viselkedésére.

2012. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az első pár szó után biztosra vettem, hogy alkoholista. Minden tettére ez a magyarázat. Kényszerelvonó nincs, annyit lehet tenni, hogy a bírósági panasznapon érdeklődtök, hogy tudnátok magatoktól távol tartani. Az ilyeneknek személyiségi jogai vannak, a normális embereknek meg joga van tőlük rettegni.
2012. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagybátyám történész,muzeológus Pesten lakik a családjával és dolgozik felesége régész,keresztapám volt de nem keresztelt meg mert a kommunista érában születtem még 87-ben,most 2010-ben meg lettem keresztelve és a keresztapám az lett,aki a bátyáim keresztapja is és eddig az én házi orvosom volt.
2012. júl. 16. 10:27
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor ki ez az ember?
2012. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van na, te se vidd túlzásba a rokonsággal való büszkélkedést, ez ellen az ember ellen lépjetek, oszt kész.
2012. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"de nem keresztelt meg mert a kommunista érában születtem még 87-ben"

Én 66-ba születtem, mégis megkereszteltek, mert úgy tartották jónak!

Nem volt tilos (főleg 87-ben), csak a párttagoknak nem nézték jó szemmel!

2012. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*66-ban
2012. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hú de zavaros. Te semmit ne csinálj, majd a szüleid elintézik.
2012. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem viszem én túlzásba,csak azért írom ezeket mert ilyen embereket kritizál egy ilyen ember,ezzel csak érzékeltetni akarom a dolgokat.Ez olyan mintha egy hajléktalan,munkanélküli,alkoholista-egyébként ez teljesen ráillik erre az emberre-azt mondaná egy értékes,társadalmilag megbecsült embernek hogy lusta disznó,naplopó,tolvaj meg ilyeneket.Egyébként én is egyetemet végzett ember vagyok és ilyen munkahelyen is vagyok,bocsánatot kérek ha dicsekvésnek tűnik amit írok,nem annak szánom,csak azért írom le ezeket,hogy nehogy azt higyjétek hogy mi ilyen Mónika show típusú emberkék vagyunk,elég szégyen hogy a volt keresztapám ilyen,szégyenlem is magam rendesen,nem szeretném magam ország-világ előtt lejáratni,gondolkoztam is rajta sokáig hogy merjek e itt segítséget kérni,de aztán úgy döntöttem hogy igen.Sajnos sokszor jár hozzánk és különösen nagymamámhoz és kerülöm a társaságát nagyon.
2012. júl. 16. 10:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Becsületes munkában megőszült szolgálólánnyal sem beszélhetne így, ezt te is tudod. Többit már leírtuk.
2012. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!