Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bíznátok a párotokban, ha...

Bíznátok a párotokban, ha elmondaná hogy az előző kapcsolatában félrelépett?

Figyelt kérdés
Azt mondta az előző párját nem szerette (4 év után megcsalta) de belém szerelmes és én mindent megadok neki amit ő egy nőtől kaphat. Nem régóta vagyunk együtt, de ő már az eljegyzést fontolgatja. Bízom benne, de valahol mégis csak lelki gondot okoz, félek, hogy egyszer nem leszek elég jó neki.
2009. júl. 13. 17:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
engem nem érdekelne, hogy régebben mit csinált csak az a lényeg, hogy most veled van és szeret téged, persze meg kellene beszélni vele, hogy mitől félsz és megnyugtatna téged
2009. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk róla. Próbált megnyugtatni, de akkor is rossz látni, hogy nálam szebbnél-szebb lányok rohangálnak az utcán. Szőke, kék szemű vagyok, hiába mondja hogy szép vagyok, tudom hogy nálam vannak szebb, soványabb és kedvesebb lányok.
2009. júl. 13. 17:45
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez nem törvényszuerű, és sajnos nem is kivédhető.


Az én párom is megcsalta az előző barátnőjét, többször is, én próbáltam is vele megbeszélni a dolgot.


Nem hiszem hogy teljesen meg kéne bélyegezni valakit azért mert botlott már meg életében. Lehet hogy téged tényleg annyira szeret hogy sosem fog megfordulni a fejében. Az ördög azomban nem alszik, erresincsen garancia.


Ha nem ad okot rá neked hogy ezt feltételezd róla, ne abból idulj ki mi volt az előző kapcsolatában,hiszen minden kapcsolat más, ráadásul azt már lezárta. És amugyis volt olyan őszinte hozzás ogy elmondta neked azt is hogy abban félrelépett.


Másrészről olyan pasi is megcsalhat aki nem vagy nem tudod hogy félrelépett e már más kapcsolatban. Ugyhogy ez lutri.


Ha ugy érzed hogy szeret, és rászolgált a bizalmadra, ne aggódj ezen fölöslegesen.


27/L

2009. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Tudod, abból indulok ki, hogy nincs elég akarat-ereje hogy valamit abbahagyjon. Ha ott van egy doboz hideg sör, nem tud neik ellenállni (nem én tiltom meg neki a sörözést, ő akar önszántából "leszokni" mert nem akar sörpocakot!), és félek hogy egy rámenős nőnek sem tud ellenállni. Eltervez valamit (hétköznap nem iszik, este 10kor már nem áll neki pörköltet enni stb. de nem tudja betartani. Félek hogy a megcsalásnál is így van. )
2009. júl. 13. 17:51
 5/29 anonim ***** válasza:
57%

Aki egyszer félrelépett, az félreléphet máskor is. Semmi garancia nincsen rá. Az én barátnőm olyat csinált, hogy úgy kezdte velem a kapcsolatot, hogy megcaslta az előző barátját. Persze mondta hogy csak engem szeret, stb. Fél évig együtt is voltunk, baromira szerettem, amikoris vége lett atörténetnek, mert megcsalt engem. Pedig azt mondta szeret. Amit persze csak később tudtam meg hogy igazából másik pasi miatt lett vége a történetnek.

Ezután rájött, hogy hülye volt, mert csak engem szeret, hívott, találkoztunk meg minden, de én megmondtam neki, hogy köszi, de többet inkább nem kérek belőle.


Persze más ha fiatalabb korában teszi ezt az ember, fiatalság bolondság. De egy 4 éves kapcsolatot úgy befejezni hogy megcsalja a barátnőjét. Inkább nem mondok véleményt. Persze te tudod, ne halgass senkire csak a szívedre :)

2009. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Ne törődj azzal,hogy majd mi lesz! Most az van,hogy szeret téged és megtisztelt a bizalmával,hogy elmondta az előző kapcsolatának a problémáit.Téged szeret,hidd el neki. Megtarthatta volna a titkát,de megosztotta veled.Értékeld az őszinteségét.Soha nem szabad foglalkozni azzal,hogy mennyi szép nő van a világon,mást is választhatott volna,de téged választott.Szeressétek egymást,és ne idegeld magad hülyeségekkel.A ragyogó,bombázó nőkei is unja,megcsalja valaki.Téged nem fog, mert szeret.Legyetek boldogok,nagyon szeressétek egymást:))
2009. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Félek ha elutazom egy hétre, vagy vmi betegség miatt nem elégíthetem ki akkor félrelép. Oké hogy szeret de egy férfit van mikor csak a nemiszerve irányít. :( Félek a csalódástól.
2009. júl. 13. 17:58
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Jobb lett volna ha nem mondja el...:S

2009. júl. 13. 18:00
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, kérdező, bármi bármikor megtörténhet, bárki bármikor félreléphet, ez nem attól függ, hogy tette-e már vagy nem, hanem hogy mennyire boldog és teljes az adott kapcsolatban. Te azzal foglalkozz, hogy szeret, és most minden jó, ha azon agyalsz, hogy téged mikor csal meg, ha kiteszed a lábad, akkor te fogod ezzel az érzéssel tönkretenni a kapcsolatotokat. Megéri? Nyugodj meg, és ne ezzel foglalkozz, mert akkor nem tudod élvezni az együtt töltött időt.

Gondolj arra, hogy tulajdonképpen semmire nincs garancia, csak arra, hogy valaha megszülettünk, és egyszer átlépünk egy halálnak nevezett kapun, de hogy utána mi van, még az is képlékeny, de ezen kívül tulajdonképpen a ház bármikor összedőlhet fölöttünk, vagy ránk zuhanhat hirtelen egy repülő, esetleg beszakadhat alattunk egy csatornázott talaj, vagy elüthetnek akár a járdán is, akkor most ne csináljunk semmit? Tudod, az tud igazán élni, aki bár tisztában van azzal, hogy bármikor bármi megtörténhet, de nem agyal rajta, így nem hagyja, hogy elhatalmasodjon rajta az aggodalom, és betegessé váljon. A párod miatti aggódás ugyanez, ne hagyd, hogy elhatalmasodjon rajtad, nyugodj le, és ne rontsd el a kapcsolatotokat.

2009. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Miért aki eddig nem csalta meg a párját azzal nem történhet meg? Fura egy érvelés mondhatom.
2009. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!