Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatnám le túlzotta...

Hogyan állíthatnám le túlzottan bizalmaskodó barátnőmet (? ) olyan részleteket tár fel az életéből házasságából amihez úgy érzem semmi közöm?

Figyelt kérdés

Aztán emiatt ő úgy érzi hogy milyen hú de szoros barátság van köztünk hiszen ő mindent elmesélt, de ki kérte rá? Elkerülni nem tudom az illetőt így ez nem jó tanács. Felnőtt nők vagyunk mindketten. Nekem túlzó ez a bizalmaskodás, visszafelé sem érzem hogy rátartozna bármi ilyen mélységig.

Példák: hogy őt verte már meg a férje (mellesleg nem vagyok meglepődve mert iszonyú ocsmányul beszél róla-vele) és hogy milyen szavakkal szokta őt illetni a pasi, meg az anyagi dolgaikról, hogy hol mindenhol csalnak ahol csak tudnak. Nekem közben mondjuk kinyílik a bicska a zsebemben mert mi meg túl hülyék vagyunk mindig mindent bevallunk, sose "ügyeskedünk" és rosszabbul is élünk. Ez nem érdekelne, de legalább ne döröglné az orrom alá.

Leépítő mondatok kellenének!


2012. júl. 17. 15:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
"...dehát kivel beszélje meg meghogy úgy megbízik bennem..." - itt jön az, hogy: pedig valaki mást kell keresned erre a célra, mert én nem szeretek más magánügyeibe belekeveredni, nem az én stílusom.
2012. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Zsarold meg, hogy hagyja abba. (úgyis sok minden piszkos dolgot tudsz róla)
2012. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.Ez egy nagyon buta nő lehet:SNekem olyan barátnőm volt,aki mindig odajött hozzám a párjával,amikor összefutottunk valahol és elmesélték az aznap esti szexet a lehető legrészletesebben,meg azt,hogy egy nap hányszor csinálják.Szerintem az ilyeneknek nincs ki mind a négy kerekük.Mondd mindig azt,hogy nem érsz rá.Persze egy idő után ezért is rinyálni fog.Szerintem hogyha le akarod rázni,nem kerülheted el a balhét.Sajnos nagy tapasztalatom van ebben.
2012. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 omba ***** válasza:

Frankó, - ez mitől barátnő?

Ne fenyegesd, ne zsarold, az beláthatatlan dolgokhoz vezet, főleg, ha aljasságban jobb, mint te.

Talán az a pletyis kikotyogás...

Vagy válaszolj olyasmiket, hogy ezt megbeszélted másokkal, és azt tanácsolják neki, hogy...

Szóval, hogy múljon el az az érzése, hogy te vagy az egyetlenem, akinek elmondhatja

2012. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

ez lesz igen, a fenyegetés meg aljaskodás mint írtam nem jó, mert ezerszer gyakorlottabb benne mint én.

Nem nem érzem én sem barátnőmnek azért is írtam a kérdőjelet utána.

Lehet hogy nem úszom meg semmiképp a balhézást mert neki ez a lételeme, amúgy is folyton utálkozik mindenkire, szerintem nagy örömmel utálkozna rám is..

Csak sajnálnám ha a munkahelyen is ez a feszkó lenne, mert amúgy meg kedvelem a munkámat nagyon és még viszonylag jól is fizet szóval ezt feladni egy hülye miatt aki megkeseríti majd a napjaimat...hát az nem lenne túl jó. (pedig így lesz ha belelendül).

Ha elkotoygok másoknak ezt azt akkor is én leszek a hibás hiszen ő bizalmasan nekem mesélte én meg továbbadom hát fuj. Ezt mondaná.

2012. júl. 18. 08:11
 16/19 omba ***** válasza:

"Ezt mondaná."... persze, és be is látná talán, és ebből fakadóan talán mégsem téged avatna be téged nem érdeklő titkaiba meg.

Szüntesd meg benne azt az érzést, hogy te vagy az, aknek mindent el kell mondania.

Persze, lesz 1-2 kellemetlen hét, de hát megéri, nem?

2012. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

akár én is feltehettem volna ezt a kérdést....

engem is mindig megtalálnak az ilyen degeneráltak, és még hangsúlyozzák is, hogy ezeket másnak nem monndják el csak nekem, mert én "megbízható" vagyok. Úgyhogy a gyógymód: ne legyél megbízható, azaz kotyogj el 1-2 apróbb dolgot, ahogy írták is. Legközelebbi kapcsolatodban pedig légy óvatosabb, ne hagyd, hogy elkezdjen az illető bizalmaskodni, és lelki szemetesládának használni. Pláne munkahelyen ez nagyon veszélyes lehet (nekem az egyik kolléganőm elkezdte újságolni a bimbózó viszonyát a FŐNÖKÖMMEL, na akkor telt be a pohár....)

2012. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Még annyi jutott eszembe, hogy folyamatosan udvariasságból egyetértettem vele, bármi hülyeséget mondott, és amikor elkezdtem "beszólni", azaz csak a valóságot mondtam neki, akkor nagyon felhergelte magát.
2012. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 liliann13 válasza:
100%

hasonló szituban vagyok. Azzal a különbséggel, hogy a csaj boldog-boldogtalannak (pl. Ha új ember jön a céghez, mondjuk egy biztonsági őr, tuti, hogy 2 napon belül mindent tud róla, de az új ember is a csajról) meséli élete sztoriját (hol élt külföldön, hány élettársa volt, mit dolgozott pl. Hollandiában, hogy drogozott, meg egyéb családi ügyek; amik szerintem nem tartoznak másra, meg mondjuk rá nézve még negatívok, cikisek is). Amúgy rendes csaj, meg minden, lehet rá számítani (a munkában), de ezzel a viselkedésével rendesen ki tudja akasztani a környezetét. És fel sem tűnik neki, hogy nem vagyunk kíváncsiak az élete minden egyes apró részletére.

Meghallgatjuk, aztán a háta mögött kicsit kibeszéljük (tudom, nem szép dolog, de ez van). Leállítani, az ilyet? Lehetetlen. Az alaptermészete ilyen, azt meg megváltoztatni.....

2013. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!