Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt tanárral házasság?

Volt tanárral házasság?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, 22 éves aki összejött a 43 éves tanárával 6 hónapja, és házasságot terveznek. Működhet?
2012. júl. 18. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
apám orosztanár volt mamám iskolájában bár a papám csak helyettesítő tanár volt beleszeretett mamámba azonnal otthagyta a tanár karriert megvárta amíg mamám elvégezte a sulit és összeházasodtak. HOLNAP FOGJÁK ÜNNEPELNI A 40edik házasági évfordulójukat de tényleg holnap!
2012. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
ja és 13 év van köztük
2012. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
21 év korkülönbség szerintem sok,de van az ismeretségemben olyan,aki így választott.Szép boldog életet éltek együtt,igaz,mára már megözvegyült a nő.
2012. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem a tanár-diák viszony a gond, (nyilván ha már nagykorú a diák) hanem a nagy korkülönbség.

Apámnak (46) van egy 23 éves nője. Mindig azt hiszik, hogy a lánya, és egyértelmű, hogy nem egy szinten vannak.

2012. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
nekem apám 74, anyám meg 17 évvel fiatalabb. Én 24 vagyok. A gyerekek szempontjából nem javaslom ezt a korkülönbséget, mert minél idősebb valaki, annál inkább nincs türelme felnevelni a gyerekét. Nálunk az volt, hogy a korkülönbség miatt messze apám volt a domináns, és gyakorlatilag mindenkit függő helyzetbe hozott magától, meg elnyomott. Így senki nem kezdeményezhetett semmit, hanem mindent ő akart meghatározni, és másnak a szempontjai sem számítottak.
2012. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

itt nem a tanár-diák viszony a gond, hanem a korkülönbség.

ismerek tanár-diáklány viszonyt meg tanárnő-diúkfiú viszonyt is, de ott nem volt 10-12 évnél több különbség.

6 hónap után eleve nem kéne házasságot tervezni, látszik, hogy a pasi nagyon be akarja biztosítani magának a fiatal csajt.

2012. júl. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!