Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy apa a nappaliban...

Zavar, hogy apa a nappaliban alszik! Mit tegyek még?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jelenleg ketten élünk itthon apával, anya elköltözött,mert el fognak válni.

Apa évek óta a nappaliban alszik, ez eddig nem zavart ennyire, de most nagyon, mert semmit sem tudok így csinálni.

Anya mindig este, délután csinálta ezeket, de én reggel vagyok aktívabb..

Nem tudok főzni, mert az elszívó hangjától nem tud aludni, nem tudok felporszívózni, arról csak álmodok, hogy esetleg tornázzak...

Amúgy van apának 1 külön szobája, fogalmam sincs, miért a nappaliban alszik. Tv-zni se lehet így.


Nem elég, hogy nekem kell mindent csinálni így hirtelen, még ő szabja meg, hogy mikor csinálhassam.. Ma úgy telt a napom, hogy felkeltem 7-kor, azóta várok, hogy csinálhassak valamit, és majd kész leszek valamikor.. Persze hallgathatom, hogy miért nem főztem meg eddig.. Elegem van már most, 1 hónap után!!...


Megkértem már szépen, csúnyán is, hogy legyen szíves a saját szobájában aludni az emeleten, ott nem zavarnám, de lusta felmenni az emeletre...


17/L


2012. júl. 22. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, egyszerűen végezd a dolgod nyugodtan csapj zajt nem kell direkt, de a főzés ezzel jár. Ha valamit meg szólna mondd meg neki, hogy apa ott a szobád mikor főzzek este? Ha enni szeretnél és egyszerre aludni is akkor menj fel mert ez így nem fog működni. Ne félj már...
2012. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem költözhetnél anyukádhoz,vagy máshova? akkor legalább felfogná,hogy te eddig is csak jót akartál neki!

nem irigyellek..

2012. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor meg üvöltözik velem, hogy még aludni sem hagyom, mikor ő"kidolgozza a belét is". Különben akkor megy be dolgozni, amikor akar, ha fáradt, akkor be se megy.. Mondjuk nagyon jól keres..
2012. júl. 22. 14:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben közöld vele, hogy költöztesse a konyhát az emeletre, vagy főzzön, takarítson ő.
2012. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem használ a szó, tedd amit tenned kell. Főzz, ha kell, ha meg rádförmed, mond meg neki h vagy lesz kaja és hangos leszel, vagy csöndben leszel,de akkor magának csinál mindent. Sajnos sok ilyen embert ismerek, aki ilyen..


Nem tudom, mi a megoldás, én tenném amit szeretnék, vagy amit kell,ha felébred ő baja, hogy rossz helyen van. Te az emeleten nem tudod megcsinálni a dolgaidat? Mondjuk TV, torna..természetesen a főzés a konyhában, de ezen kívül?!

2012. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Anya most egy 1 szobás albérletben lakik Debrecenben :S Pestiek vagyunk amúgy, meg akkor vinnem kéne az állataimat is, az meg bonyolult lenne...
2012. júl. 22. 14:08
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát konyha csak lent van, fent összepakolászok, de a fenti porszívó hangos, arra is felkelne. Tornázni itt nem tudok, mert nem tudom felhozni a szobabiciklit egedül, ő meg nem segítene..

Illetve a szobámban nincs hely, hogy tornázzak

2012. júl. 22. 14:09
 8/13 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy a tudta nélkül felfogadok 1 takarítónőt, őt csak nem küldené el melegebb éghajlatra
2012. júl. 22. 14:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Válj el apádtól! Anyádnak is már csak a menekülés maradt, látod...
2012. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez megbeszélés nélkül nem megy. És nem értem, azt várja el, hogy te csinálj mindent, mint házicseléd??
2012. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!