Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál a mamám? Lent.

Miért utál a mamám? Lent.

Figyelt kérdés

Amióta meghalt a dédmamám azóta mindenkivel ordít, és mindenbe beleköt.Lassan 3 éve.

Elmond mindennek, de mindennek amit csak el lehet képzelni,olyat mond h dögöljek meg,húzzak el örökre. És mindezt olyan indokkal hogy nem csinálok itthon semmit, de ha ilyen velem akkor ne várjon tőlem semmit, mert amiket mond azzal olyan szinten megbánt...Senki nem beszélt velem így soha, még a legnagyobb ellenségem sem...Már lassan mindennapi hobbim a sírás, annyira kikészít idegileg.Nagyon megviselnek ezek az ordibálások és azok amiket mond rám, pedig én szeretem, de mindig rájön ez a valami és üt-vág minden rib*nc kur*ának elmond+ h dögöljek meg húzzak a pi*csába... Szerintetek? :s :'( 15/L



2012. júl. 22. 21:58
 1/6 anonim válasza:
Nagyon szomorú,hogy igy viselkedik veled a mamád.Biztosan nem érdemled meg.De a hozzátartozó elhalálozása nagyon fájdalmas dolog és csak hosszú idő után enyhül.próbálj a mamádnak mesélni h mi történt veled aznap,h milyen volt az ő napja,vagy látott-e,talán hallott-e valami újat...és ne edd magad ezen,mert ettől csak rosszabb lesz.Ha nem változi csak engedd el a füled mellett és kész,persze nagyon nehéz,de ne érdekeljen,gondolj valami szépre jóra :D
2012. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megborult egy kicsit, nehéz vele mit kezdeni. Próbálj meg arra gondolni, hogy ez nem neked szól úgysem, ha nem lenne megborult, másképp beszélne, szegény beteg, nem neked szól...
2012. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ilyent ***** válasza:

Most szólok ilyen marad csinálhatsz te bármit is.

Arra vár hogy elmenj.

Sajna ez így van.

A helyzeted ugyanilyen marad ha nem mész el.

Mindennapos üvöltés.

Csak hát 15 évesen hova mész?

Sehova csak magaddal cseszel ki.

Én a helyedben várnék a suliig

Az a baj nem látom át a helyzetet hogy milyen tanuló vagy

Mit akarsz csinálni stb..

Úgy tudnám írni hogy mit tegyél.


És milyen rossz mikor abbahagya a kiabálást és utána újra kezdi.

2012. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ava87 ***** válasza:
És a szüleid mit szólnak mindehhez? Tudják egyáltalán, hogy ilyen feszült a helyzet köztetek?
2012. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ő már ilyen is marad,ne várd tőle hogy ő változzon ennyi idősen. De! Ugyanakkor azt is vedd figyelembe, hogy ő más világban nőtt fel, ennyi idősen mint te ő valószínűleg mosott, főzött, dolgozott,így ugyanez az elvárása feléd. Persze nem azt mondom hogy ezt csináld, de néha segíts neki, ezt azt,tanulj tőle dolgokat(nagyon szeretik elmondani, hogy mit hogy kell,ilyenkor azt szoktam, hogy amíg ott van, addig igen úgy csinálom,mert ettől ő jól érzi magát),hátha egy kicsit enyhül a viszonyotok.
2012. júl. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szomorú, 3 lehetőséged van:

- Dühödj fel és hagyd ott a pics*ba

- Kérj fel egy szakembert.

- Próbálj neki segíteni, beszélgess vele, és engedd el a füle mellett amit mond, ezen segít ha az egészet egy kihívásnak fogod fel, mintha azt mondta volna valaki hogy : Úgyse bírod...


Remélem tudtam segíteni.

2012. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!