Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökbefogadtak volna? Hogyan...

Örökbefogadtak volna? Hogyan deríthetném ki, hogy kik a vérszerinti szüleim?

Figyelt kérdés
Most 20 éves vagyok, de anyám, aki felnevelt, több félreérthető mondatot is mondott a gyerekkoromról. Azt mondta, hogy neki nem lehetett több gyermeke, csak a nővérem. Aztán az is gyanús, hogy kalocsai lakosok, a nővérem is kalocsán született, anyám is, de én viszont budapesten.
2012. júl. 30. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy bánnak Veled, mint Nővéreddel? Nincs megkülönböztetés?
2012. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem irigyellek. Miért nem mondták el neked? Szerezd meg a születési anyakönyvi kivonatodat!
2012. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Csak tudnod kell, a vércsoportokat, persze lehet, hogy véletlenül ugyanaz, mint az igazi szüleidnek, már ha tényleg örökbe fogadtak. Elhiszem, hogy szeretnéd tudni az igazat, még akkor is, ha ugyanúgy bánnak veled és szeretetben nőtél fel.

Egy anyasági és/vagy apasági tesztel mehetsz a legbiztosabbra, de azért fizetni kell.

2012. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem elég bizonyíték.
2012. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
hogy 200 km-rel odébb születtem? Én AB-s vagyok, de szerintem rajtam kívül nincs másnak ilyen vércsoportja, a nővéremmel is meg velem is ugyanúgy bánnak, csak rendszeresen hozzá hasonlítanak
2012. júl. 30. 18:07
 6/21 A kérdező kommentje:
meg tudtommal örökbefogadás esetén a gyermek új anyakönyvi kivonatot is kap
2012. júl. 30. 18:09
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szüleidet!
2012. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Platypus ***** válasza:
A szüleid vércsoportja milyen? Ha AB-s vagy, de a szüleid nem azok, még rendben van a dolog, ha az egyik A-s, a másik B-s. Ellenkező esetben nem a szüleid. Ha mindketten RHnegatívok és te pozitív vagy, az is kizáró tényező.
2012. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
anyám vércsoportja 0, apámét nem tudom, de külföldi lakos révén nem igen beszélek velük
2012. júl. 30. 18:25
 10/21 anonim ***** válasza:
ki a külföldi lakos?
2012. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!