Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka miatt külön élők hogy...

Munka miatt külön élők hogy bírjátok? Én kezdek belefáradni a házasságba.

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk házasok, 2 éve munka miatt költözött ki külföldre, ha minden igaz jövő júliusban én is kimegyek hozzá.


Az a baj, hogy a távolság miatt csak 1,5-2 havonta tud hazajárni. És én egyre inkább azt érzem, hogy üres lett az egész. Régen állandóan hívogatott, e-mailezett, most meg van, hogy napokig se hallok felőle.

Most másik munkája lesz, még messzebbre megy, kb csak fél évente fogunk találkozni...

Ma írt sms-t, hogy beszéljünk skypon 22 órakor. De mivel tudom, holnap korán kel, írtam, hogy nem muszáj. És kapott is rajta. Ilyet régen nem csinált volna.

Pénteken hazajön pár napra, és már nem hoz annyira lázba a dolog...

Úgy érzem én mindent megpróbálok azért, hogy ne távolodjunk el, de ő nem... beszéltem is már vele, de csak annyit mond, hogy nincs igazam.


Egy csodálatos ember, kívánni sem lehet jobbat, de úgy érzem, én ezt már nem bírom tovább...


2012. júl. 30. 21:23
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
81%
Én a helyében nem hagytalak volna itthon, vagy nem megyek olyan messze dolgozni. Ez egyenesen az elhidegüléshez vezető út. Kevés (0) kapcsolat bírná ki.
2012. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Elsőnek igaza van, teljesen egyetértek vele.
2012. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%

van az iwiw-en 1 csoport, kamionosok és feleségeik. Van, aki jól bírja, van, aki kevésbbé : )

én mindenesetre örülök a sok unatkozó anyukának

38/f Bp. /

2012. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Az én párom szerencsére "csak" 300 km-re van tőlem, és hetente jár haza, de ezt is nehezen bírom. Tényleg szereted a párod, ha így kitartasz mellette. Mondjuk én sem szakítanék ilyen esetben, de már rég utána mentem volna. Persze tudom, hogy nehéz, anyagi szempontból. De a várakozás is ugyanolyan nehéz lehet. Kitartás!

2012. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
4%
minden rosszban van valami jó. (ugye tudod mire gondolok?)
2012. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg a pénz miatt csinálja, de el kell döntenie (döntenetek), hogy mi a fontosabb. Gondolom sok pénz befolyik, csak tudni kell, hogy a házasságotokat is pénzre akarjátok-e váltani.


Nem lehet megoldani, hogy egyszerre menjetek ki, és addig itthon legyen?

2012. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Én azon a véleményen vagyok, ha tényleg, igazán szeret egy ember, nem hagy ott.
2012. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem keres olyan sokat, csak itthon egyáltalán nem volt munkája, és az a kicsi is jobb, mint egy fizetés.


Azért megy most máshová, mert ott többet fizetnek, és akkor megyek én is.

2012. júl. 30. 21:50
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem, az ilyen házasságoknak/kapcsolatoknak mi értelme van? Értem én, hogy külföldön lehet csak jó pénzt keresni, de akkor vagy menjen ki a pár mindkét tagja, vagy egyik sem.

Mellesleg kint dolgozó ismerősöktől nagyon jól tudom, mit művelnek odakint a "hűséges" férfiak/nők...

Én ilyenbe soha nem mennék bele.

2012. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Ne várj egy évet, menj ki utána. Legalábbis vesd fel neki az ötletet. Ha nem lelkesedik, akkor nem is értem, mit akar tulajdonképpen.
2012. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!