Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokkal flörtölős, munkából...

Másokkal flörtölős, munkából mindig késve érkezős, elszámoltatást nem tűrő férjem munkanélküli lett, semmi bevétele, de járkálna az autónkkal és igényelné, hogy adjak neki zsebpénzt, hogyan szereljem le?

Figyelt kérdés

Idáig a maga ura volt,sokszor azt sem tudtam hol van éppen,mert a telefonján nem volt mindig elérhető,a fránya térerő ugye ...előfordult,hogy úgy felejtette a számítógépet és én csak ámultam amikor azt olvastam,hogy rövidesen majd találkozni fognak a társkeresőn megismert nővel...állítólag ez nem történt meg soha,csak játszadozott.

Úgy gondoltam törlesztenék neki a sok sérelemből,de legalábbis megéreztetném,hogy ő milyen volt velem régebben.

Én dolgozom teljes munkaidőben.


2012. aug. 1. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi a tökömnek vagy még vele? Élvezed, ha megaláznak?
2012. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
:D Nah jol teszed .. mond neki te is oda mesz es azt csinalod amit o szokott te is jatszadozasnak hivod:) Most majd megtudja:)
2012. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 intrepid ***** válasza:
80%
Naná hogy törlessz! Mondom én, akire valamennyire illik a leírás. Törlessz!
2012. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Tőled kér pénzt a nőzéshez?

Nem semmi!

2012. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én nem fecsérelném rá az időmet, energiámat. A bosszúval csak magadat alacsonyítod le az ő szintjére. Nem úgy tűnik, hogy köztetek még szerelem, szeretet van, akkor meg megette a fene.
2012. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Aha, aha, igen, ez a pasi tényleg szemét, de te még szánalmasabb vagy, hogy mindezt eltűröd. Hadd ne sajnáljalak. Már rég el kellett volna válnod, nem tetted. Te mindezt élvezed talán?
2012. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Mekkora fazon lehet tőled kér pénzt csajára :D

De te is forma lehetsz ha adsz is neki :DDDD

2012. aug. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kiki01 válasza:
Váláson még nem gondolkodtál? Ha igen, akkor hajrá. Ha viszont még szereted akkor is megér egy próbát, legalább hozd szóba. Lehet hogy összekapja magát.
2012. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!