Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám facebook függő, mit tegyek?

Apám facebook függő, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Enyém is az.nincs mit tenni:DD
2012. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az öreget,had lájkoljon:D
2012. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Erről csak a gyerek tehet...hát miért mutattad meg neki,hogyan működik a gép?:D
2012. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Jobb mint ha alkesz lenne...
2012. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Enyém facebook politizáló az se jobb :D
2012. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, 1 hónap és megunja.
2012. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos már mindenki facebook függő. Én egy ideig az voltam, de annyira akkoriban se nyűgözött le. Már unalmas az egész.


Azért lógtam ott sokat mert nem voltak barátaim, senkivel nem tudtam beszélgetni, mikor meg fent voltam akkor is mindenki letojta a fejemet, most sincs másképp....unalmas az egész. Inkább itthon vagyok és tevékenykedek a valóságban egymagam, mint hogy bámuljam a sok korlátolt barmot ahogy lájkolgat és írkálja ki a hülyeségeit. Most meg ahogy látom elterjedtek a képes idézetek, meg a sok hülyeség.


Apád majd leszokik róla, szerintem egy idő után aki normális mind otthagyja az egészet.

2012. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem meg anyukám. mindent posztol. hát egy idő után unalmassá válik, de az elején még érdekes, ennyi.
2012. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

még jó h a szüleim nem tudják kezelni a laptopot :D és a nővéremnek meg másik van


egyébként egy idő után meg fogja unni

2012. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!