Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom hogy távolod...

A legjobb barátom hogy távolodhatott el így tőlem? T-T

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok, ő lány. Kiskorunk óta a legeslegjobb barátok voltunk. Mindent tudtunk a másikról, soha nem beszéltük ki a másikat a háta mögött. Szinte testvéremnek tekintettem őt. Számtalan közös nagyonjó élményünk volt.

De most mivan??


Van egy barátja, és barátnői. Ha én nem érdeklődöm, hogy miújság van vele, enyhén mondva le se szar. Gondolhatjátok, mennyire jó érzés is ez...^^"

Amikor szinte a testvéred volt, többet tudtál róla, mint magadról, erre ő ennyire eltávolodik tőled.


Ha kitalálom, hogy találkozzunk, vagy beszélgessünk kicsit, mindig leráz, hogy dolga van, megy be a városba, stb...

Hogy lehetséges, hogy ennyire megváltozott? Nem tudom elhinni. lehetetlen.

Néha eszembe jutnak a közös élmények, és kijön a könny a szeméből fiú létemre, hogy milyen jó is volt, de már vége. Olyan, mondta meghalt volna. Sőt. rosszabb. Látszik rajta, hogy nélkülem is nagyon boldog....

Ő lány, ezért sok barátnője van, de nekem nincs más. Haverjaim is alig-alig vannak. Senkiben nem fogok annyira megbízni, mint benne!

Van ötlete valakinek, hogy mit tegyek? egyszerűen csak vagyok magamnak. nem tudok mit kezdeni ezzel, felemészteni meg pláne hogy nem tudom.


(Mellékesen annyit mondok, hogy még gyerek vagyok... 13 éves.)


2012. aug. 5. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A barátok jönnek-mennek, állandó kevés marad. És majd egzre inkább így lesz ez, ahogy idősödsz:-S
2012. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szégyell, csak szerelmes a barátjába, a barátnőivel meg a csajos dolgokról jobban tud beszélgetni. Lehet hogy a barátja nem örül ha más fiúkkal van együtt, és ezért nem akar veled lenni, mert nem akarja megbántani a barátját. De ne félj, az ilyen gyerek szerelmek jönnek mennek, szerintem a barátság örök.
2012. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

21:50

Köszönöm szépen a biztató választ. Most igazán jól esett...

És nem ez a téma. Igaz barátoknak úgy gondolom, nem kellene, hogy szépség után ítélje meg a legjobb barátját.

2012. aug. 5. 21:57
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen szégyell téged. Keress másik spant.
2012. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De ez annyira hihetetlen. Nekem bármit elmondhatott, mindig meghallgattam. Nem a barátja miatt van. A barátja jófej, már összefutottam vele. Más van a háttérben, csak nemtudom, hogy mi ._. :\\
2012. aug. 5. 21:59
 6/19 anonim ***** válasza:

"Igaz barátoknak úgy gondolom, nem kellene, hogy szépség után ítélje meg a legjobb barátját."


Nem kéne, de akkor is ciki, és égő felvállalnia téged a barátnői és a barátja előtt.

2012. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Felvázolom a helyzetet:

- Vagy rájött hogy idióta vagy(ismerek ilyen gyereket) és jobb ha távol van tőled.

- Vagy ami valószínűbb olyanok a barátnői és hát elqrvult.

2012. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ja. értem. azt hiszitek, hogy ronda vagyok. de szerintem nem így van. ha kell kép, írjatok privit, küldök....
2012. aug. 5. 22:02
 9/19 anonim ***** válasza:
nekem küldhetsz
2012. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
jó ha megjegyzed, fiú és lány között sohasem létezik barátság. olyan nincs :)
2012. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!