Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyám túl...

Mit csináljak ha anyám túl későn mondta hogy ne mondjak semmit?

Figyelt kérdés

Van egy nagy üzleti vitájuk valakivel és segíteni szerettem volna ezért kikértem a legjobb barátnőm tanácsát (mindketten pénzügyekkel foglalkozunk), és a tervet, amivel jobbá tehetnénk a dolgokat, elmondtam anyámnak is.

De ma azt mondta hogy ne mondjam el senkinek, ez jobb ha a családban marad. Hát már késő, mert a barátnőm tudja. Most mit csináljak? Az elejét tudja csak a dolgoknak, de mégiscsak beszéltem róla.


2012. aug. 8. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd teljesen kívülálló személy akkor nem lesz gond, ilyenen felesleges aggódnod. Mivel a barátnőd, gondolom keresztbe se fog tenni ha mondtál is neki bármilyen bizalmas infót.


Ha meg még segíteni is tudott, akkor végképp ne bánd!

2012. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Kérd meg a barátnődet, hogy tartsa a száját, egyénként meg mivel a barátnőd tényleg nem hinném hogy ártana neked!
2012. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Anyud valószínű azért mondta, hogy ne beszélj róla senkinek, mert amit a barátnőddel "kifőztetek" tervet, az valószínű nagyon is jó. Az ilyesmiről azért nem szoktak beszélni, nehogy másik vállalkozó hamarabb meglépje, megvalósítsa a dolgokat, mint ahogy őneki arra lehetősége lenne.

Szólj a barátnődnek, hogy anyud kéri, ne beszéljetek róla.

2012. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon megbízok benne, majdnem egy évtizede ismerem, még sose csalódtam benne :)

Örülök hogy ti is úgy látjátok hogy nem csináltam rosszat :)

2012. aug. 8. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Valaki, aki 0-ra pontozott, megmondaná, szerinte miért hülyeség, amit írtam?

2012. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Engem már nagyon idegesítenek ezek a lepontozások, főleg ahogy ebben a kategóriában pontozzák le az embereket :S

Tőlem kaptatok 1-1 pluszt, talán segít valamit :)

2012. aug. 8. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Köszi, tündéri vagy!

Egyébként máshol is írtam már, hogy legalább indokolja meg az illető, hiszen az is meg lehet, hogy valóban igaza van, mert esetleg olyasmit tud, amit én nem.

De megszólalni nem mer, csak lapít, mint az a bizonyos a fűben.

Csak az tűnt fel, hogy mások nem lettek lepontozva, az illető csak nálam nyomta a piros-kezet! De megszólalni gyáva!

2012. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

Nem látom a gondot,

1 barátnőd, és rendes

2 csak egy részét tudja

3 "túl későn mondta" - szóval ha hiba is volna, nem a te hibád

2012. aug. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!