Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom kezd "gép" lenni!...

A húgom kezd "gép" lenni! Miért csinálja ezt? (lent a többi)

Figyelt kérdés

A húgom március óta olyan mint egy "gép". Nem látom mosolyogni, csak tanul, olvas, tanul, olvas...nyáron meg olvas, takarít, mosogat stb.... nem nevet a vicceken, csak hallgat. Nem harcol az igazáért. Rendmániás (tudom hogy kell a rend de ez már ijesztő! mindenki után pakol!), sosem hagyja hogy más megcsináljon neki valamit, majd ő. De a legijesztőbb hogy agyontanulja magát. Pluszba tanul most nyáron, még van amikor főz is. Tudom hogy ez jó de nem szórakozik, nem használja ki a nyarat. A múltkor a Balatonon mit csinált? Na mit? Olvasott egy könyvet a pléden...még a vízbe sem ment bele, le is égett de nem zavarta. Kezd lepunyulni hisz ő nagy sportos volt, minden nap futott, tesin teljes erőbedobásai voltak (a tesitanártól tom). de most semmi...

Mindig kérdezzük erre ő mindig ezt mondja: "Jól vagyok! Minden ok!"

Pedig elég mélabús! Tudjátok hogy hogyan segíthetnénk neki? (tudom hogy furcsa hogy törődök a tesómmal de egy jó nővér ezt teszi)


14/L


2012. aug. 8. 17:30
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
eszembe jutott! Beszélgettem is vele fiú ügyről! Azt mondta hogy nincs rájuk szüksége. És hogy az osztálytársai nagyon hülyék, kettes hármas jegyekkel őt el lehet felejteni. Ezen nagyot néztem de ezt mondta.
2012. aug. 8. 17:38
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem az második! Csak nem használja ki a nyarat! Nem megy sehova! Fal fehér csak a Balatonnál égett le egyszer!
2012. aug. 8. 17:41
 3/27 Jedwardlove válasza:
Esteleg menjetek el együtt valahova (pl. fagyizni vagy moziba)és beszélgessetek ;D nem lehet,hogy azért ilyen mert nincsenek barátai vagy megbántotta valaki,vagy csak egyszerűen szeret olvasni?vagy kérdezd meg tőle,hogy miért csinálja ezt egyfolytában és hogy tudnál-e neki segíteni ;D
2012. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

hagyjátok sztem a fiúkat még 14 éves siiincs -.-

én is azt tudom mondani, hogy játssz vele, menjetek el együtt sétálni a családdal, kirándulni stb. Amúgy lehet hogy majd kinövi én is ilyen voltam. Az iskolai táborokba is 800 oldalas könyvekkel mentem

2012. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

hány éves? egyébként elég felelősségteljesen viselkedik.. gondolom lázadó korszakát éli,majd megváltozik. de szerintem ne zavarjon,hogy főz,mosogat,meg TANUL!

ha drogozik,terhes,akkor ijedj meg. :)

2012. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Második vagyok, 21 éves, én sem megyek sehova mert nekem az nem szórakozás, hogy a vízben hülyéskedek, vagy valami buliban (jó, az _néha_ jöhet), vagy ilyenek, inkább olvasok, vagy gépezek vagy valami. És én is fehér vagyok, mert nem tetszik a barna bőr. Hűha.
2012. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
#7: Szerintem neki az lenne a normális...
2012. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

7. attól megijednék...

am 11! De márciusig egy sportoló, de mégis lusta, vagány lány állt előttem! És ez hirtelen jött...

am 12

2012. aug. 8. 17:46
 9/27 anonim ***** válasza:
#9-es.. remélem nem. :) (7)
2012. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
de persze ha látnám MOSOLYOGNI! Látom hogy nem érzi jól magát a bőrében!
2012. aug. 8. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!