Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereklátogatásra illik vinni...

Gyereklátogatásra illik vinni valamit?

Figyelt kérdés
Pár hónapos baba. Nem rokon, nem barát, csak egy ismerős. Pár nap múlva megyek hozzájuk megnézni a gyereket. Illik vinni valamit? A gyereknek, a szülőknek? Nem nagyon vagyok eleresztve anyagilag. :(

2012. aug. 9. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen illik, nekem volt aki csokit hozott, gyümölcsöt is sokat kaptam, rostos üdítőt, a bab volt mikor játékot, kis ruhákat, fürdetőt, popsitörlőt


Vegyél egy tábla csokit és egy popsitörlőt ennyi bőven elég úgyse az ajándék miatt várnak és kb. 700Ftból meg van az egész.

2012. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen a picinek mindenképp illik. Furcsán jönne ki ha üres kézzel mennél. Szerintem egy kis tipegő nem egy vagyon, és az bőven megteszi.
2012. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illik vinni. Az előzőek jól írták. Nem kell nagy dolog, csak jelképes is elég. Pl: Popsitörlő esetleg egy rugi vagy bonbon az anyukának.
2012. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Vigyél gyümölcsöt,azt jó eséllyel sokan ehetik a családból,nem nagyon lehet mellélőni vele.Esetleg még anyukának bonbon,desszert.Popsitörlő is jó ötlet,az a lényeg,hogy méret nélküli dolgokat érdemes,ha nem tudod,pontosan mennyi idős illetve milyen nagy a baba (pelenkát,ruhát ezért annyira nem érdemes).
2012. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én biztos vagyok benne, hogy a babát elhalmozzák mindenféle játékkal, ruhákkal stb, én ilyenkor inkább az anyukára szoktam gondolni, aki babahányásos trikóban flangál otthon :-) egy szép felső, vagy valmi spéci relaxálós tudfürdő vagy akármi, szoktak neki örülni, mert visszahallottam már, hogy milyen jól eett, rájuk nem gondolt senki csak a babára :-)
2012. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az ötleteket is! :)
2012. aug. 9. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Pelust, tápszert, hintőpor.... valamilyen fogyó eszközt vigyél a szülők ennek fognak örülni.
2012. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!