Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Urak válaszát is várom, hogy...

Urak válaszát is várom, hogy megtudjam ilyenkor mi játszódik le bennetek? Megcsal a Férjem? Miért tiltott ki a közös freemailünkről? Ki lett volna éhezve?

Figyelt kérdés

Január óta 350km-re került párom és a gyermekeim apja (1 és 6 évesek) dolgozni. Most mikor itthon volt éjszaka hívták. Férjem eljátszotta, hogy téves, majd felhívtam és kiderült egy nő keresi a Páromat. Mint utólag kiderült ugyanaz, aki kb. 1 hónapja benne volt a Férjem telefonjába úgy, hogy Baba és 3 szerelmes sms-t küldött Neki a nő. Ekkor felhívtam és azt mondta, hogy nem is volt semmi és nem is lesz köztük semmi, társkeresőn ismerkedtek meg. Párom azt mondta, hogy csak leveleztek, majd telefonálgattak, de semmi más nem volt. Majd jól összevesztünk Férjemmel és elküldtem. 1 napig nem vette fel a telefonját, én küldtem Neki sms-eket, nem válaszolt. Most 1 napja kikapcsolta a telefonját és kitiltott a közös freemailünkről.

Most mi járhat az Ő eszébe?

Ja és amíg a nő nem hívta, nagyon szép napunk volt. Ki is volt éhezve szexuálisan. Vajon, ha a nőtől megkapná ki lenne éhezve?

Nemrég lettem a felesége.

Nagyot csalódtam. Ha nem volnának a gyerekeim biztosan öngyilkosságot követnék el. Nagyon imádom a páromat.

Kérlek segítsetek!!!



2012. aug. 11. 12:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

Banyek én annyira nem értem, hogy ha van egy gyönyörű felesége és két csodás gyermeke akkor mi a retkedéknek társkeresőzik!

Ilyenkor jön a kamu duma: Csak barátkozok. Barátkozzon máshol ne társkeresőn!

Utánajárnék nagyon a dolognak!!!

2012. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Hogyan járjak utána nagyon a dolognak???

Egész éjjel nem tudtam aludni, tegnap óta nem tudok enni, pedig éhes vagyok, de nincs étvágyam. Imádom és nem bírok Nélküle élni. Ráadásul azt mondta már csak hetek kérdése és haza jön dolgozni.

2012. aug. 11. 12:39
 3/37 anonim ***** válasza:
84%
Dobnám az ilyet!
2012. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
nagyon le kell ülni és megbeszélni a dolgokat.../egy az urak közül/
2012. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%
mit kell ezen megbeszélni! a napnál is világosabb, hogy mi van.
2012. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Lapát.

Sajnos sok férfi ilyen, sőt, szerintem majdnem mind vágyik másra, de vannak, akik megbírják állni.

Egy idióta miatt meg soha ne öld meg magad, ne csak azért, mert gyerekek vannak!!!

2012. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

de most gondolj már bele picit mélyebben, te szültél neki imádod szereted, ő meg társkeresőzik??? Biztos leültetném a fenekére és elbeszélgetnék vele. Nálam basszus tutira nincs ilyen hogy neki álljon társkeresőzni. Hát a....valagát, akkor keressen másik lakást is...Mehet a francba.

Bocsi de feltudnak cseszni agyilag az ilyen "férfiak"

2012. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%

Te elküldted, ő elment, nem keres téged, és már van neki egy másik nője régóta.

Elég egyértelmű a kép. Úgy vette, hogy ez szakítás volt, és elhagyott.

Meg is érdemli!


Te meg ne kaparj egy olyan alak után, aki rendszeresen megcsal. Ahogy írod, nem ez az első, és borítékolható, hogy nem is az utolsó. Vannak ilyen típusú pasik, hogy nekik kell egy feleség, de kell mellé egy-két barátnő is, akik folyton váltakoznak.

Akkor könyörögj neki, ha bele tudsz nyugodni abba a felállásba, hogy te mosol-főzöl-takarítasz, mással meg szexel és szórakozik. Veled is joga van kedve szerint szexelni (ha nem, akkor ne csodálkozz, ha félrelép), de te senkivel, csak vele.


Ne legyél ennyire naiv! Mit gondolsz, drága férjed minek van fent társkeresőn?! Barátkozni...ja persze.


Jön majd másik. Az ilyet nem érdemes siratni, annyit se érdemel.

2012. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%
És ha a megbeszélés sem lesz hasznos?Mert mondani lehet bármit,de betartani már nehezebb és még a feleség lesz a hibás,mert másodszorra is mer gyanakodni!Ugyan már,dobnám az ilyet!Ne a társkeresőn barátkozzon,meg főleg ne olyan nőkkel,akik ott általában ráírnak az emberekre.Olyan nőket láttam társkeresőn,hogy az hihetetlen.Meztelen képeket raknak fel magukról és tök gyorsan belemennének szexuális kalandokkal bármire.Társkeresőn egyszer kérdezte tőlem egy férfi,hogy "és van párkapcsolatod?"..kiakadtam..hát b*sszameg,de azért vagyok fent azon a TÁRSkeresőn,hogy keressek TÁRSAT,szerelmet,partnert magamnak,nem viccből!Aztán meg volt,hogy egy családapa is rám írt..hát jól le is hordtam mindennek..egyrészt azért,mert ő CSALÁDAPA,amit komolyan kellene vennie..a másik meg az,hogy jóval idősebb volt nálam.
2012. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
8%
Lehet, hogy éppen a kényszerű távollét, a magány érzése hozta ki belőle a csajozási ösztönt. Ha szereted, ne küldd el; még rendeződhetnek a dolgok főleg akkor ha a közeljövőben hazajön dolgozni. Sajnos a férfiak egy része nem is csinál akkora ügyet az ilyesmiből és talán fel sem tudja fogni, mekkora szívfájdalmat és megaláztatást okoz a feleségének.
2012. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!