Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret minket a párom, ha egy...

Szeret minket a párom, ha egy strandolós nap végén azt mondja: ez nekem nem volt kikapcsolódás, ez olyan volt mint egy munkanap, mert a gyerekre is kellett figyelnem. Ez hogy esne nektek?

Figyelt kérdés
Egész nap jóléreztük magunkat,örültem,hogy végre együtt töltöttünk egy napot,mert alig van a páromnak szabadnapja,erre a nap végén ilyet beszól. Aztán meg azt mondta,hogy ő már kimegy a vonatállomásra,majd ott megvár minket,amíg én összekészülődök a gyerekkel,mert ő már fáradt és addig kiszellőzteti az agyát,meg ő már korábban hazaindult volna,ha rajta múlik. Akkor ott kiábrándultam a gyerekem apjából és azóta nem tudom őt szeretni.
2012. aug. 18. 22:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

Végül is...

Kimondta, amit gondolt, más is sokszor ezt gondolja, csak hallgat.

A gyerekkel lenni sokszor fárasztóbb, mint a munka.


Ő biztos veled kettesben akart volna kikapcsolódni, vagy egyedül, mert neki az a kikapcsolódás.


Ennyiért ne ábrándulj ki, csak őszinte volt!

2012. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
39%
na mennyibe,hogy anyuci feküdt a törölközőn és küldte apucit végig a gyerek után.
2012. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert hogy telt ez a közös nap? Mekkora a gyerek? Hétköznaponként mennyire foglalkozik vele?
2012. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
4 éves lesz,egész nap én voltam a gyerekkel a vízben,ő többször kiment napozni,aludni,enni, meg sem kérdezte,hogy leváltson-e engem. Hétköznap hazajön,eszik,tv-t néz és még a gyerek kérdéseit sem hallja meg,mert bele van merülve a tévébe. Azt sem tudja,melyik játékával hogyan kell játszani,mert nem ül le vele sosem, inkább bekapcsolja neki a neten a meséket,hogy ne kelljen vele foglalkozni,mert én akkor épp főzök vagy valamit csinálok.
2012. aug. 18. 23:06
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
A húgoméknál ugyanez történt pár napja. Elmentek négyesben a strandra, két gyerekkel (1 és 3 évesek). De ott a tesóm is azt mondta, hogy nem volt kikapcsolódás, konkrétan olyan volt mint egy munkatábor :-) Ez még szerintem nem jelent semmi rosszat, persze te tudod hogy ezen kívül mik történtek még konkrétan.
2012. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%

Az én férjem is szokot néha ilyen sértö megjegyzéseket mondani,ami nekem is roszul esik.Kifejezi pillanyatni érzelmeit.

A másik percben meg már más.

De voltam már én is ugy mikkor nagyon feszült voltam,hogy mondtam nekik mert van egy lányunk most csendet akkarok magam körül ugy,hogy jol teszik ha aréb huznak a lakás másik részébe,és békén hagynak egy ideig.Biztos neki is roszul eset .

2012. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
61%
Bocs pillanatnyi érzelmeit akkartam irni gyorsan irtam
2012. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
29%
Lehet az a baj, hogy alig van szabadnapja. Nem gondolod? Ne csak magaddal foglalkozz. Amúgy úgy éltek, mint az idős házasok, elég uncsi lehet.
2012. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Az idős házasok nem dolgoznak orrba-szájba,azonkívül ha bulizni hívják akkor pattan,engem meg se kérdez,hogy mennék-e vele,mert önző alak. Csak annyit mond: elhívtak,elmegyek bulizni,majd jövök!
2012. aug. 18. 23:16
 10/34 anonim válasza:
69%
Ha ennyire utálod, minek mentél hozzá?
2012. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!