Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre hogyan reagálnátok?...

Ti erre hogyan reagálnátok? Párom exe tegnap a páromnál aludt.

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt a barátommal. A csaj sírva hívta fel őt tegnap este, hogy a szülei kidobták otthonról, nincs hova mennie és had aludjon nála. Párom beleegyezett, a csaj ott aludt, egy ágyban aludtak de elméletileg nem volt semmi. Reggel elment a csaj, átment a nagyszüleihez.


Én bízom a páromban, legalábbis szeretnék benne bízni, nagyon remélem, hogy tényleg nem történt köztük semmi. A kérdésem nem is arra vonatkozik, hogy szerintetek mi történt, hanem arra:

Nektek ez a szituáció hogyan esne?

Én kiakadtam egy kicsit...


2012. aug. 19. 14:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Én is kiakadtam volna a helyedben. Elég furcsa, hogy barátodon kívül, a csajnak ne lett volna más akihez forduljon, legjobb barátnő...
2012. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon, de nagyon kiakadtam volna. Most is, hogy beleképzeltem magamat a helyzetbe és beleborzongtam.

Egyfolytában azon járna az eszem, hogy mi van ha előjöttek a régi érzések aznap este.. ?

2012. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
2. válaszoló vagyok. Na meg igen, miért pont a te párodat hívta fel? Nem volt valaki más? Barátnő..? Nem hiszem.
2012. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon kiakadtam volna az tuti.
2012. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
91%
Fú, én biztos, hogy kidobnám a srácot! Nem igaz, hogy nincs abban a rohadt házban egy kanapé, miért pont együtt aludtak? Azért ez kicsit furcsa.
2012. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Ha ott vannak a nagyszülei, akikhez másnap át is ment, miért nem ment egyenesen oda?! Miért egy olyan embert hívott, akihez már semmi köze? Nekem fura. De a párodat sem értem, én nem aludnék az exemmel.
2012. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Fúú hát én botrányt csináltam volna, és dobnám a pasit!!!


mióta vagytok együtT?

2012. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%

Azon nem akadnék ki, ha egy éjszakára befogadná vészhelyzet esetén. Ez teljesen normális.

Na de semmivel nem tudná megmagyarázni, miért kellett egy ágyban aludniuk. Ez elfogadhatatlan.

Engem tisztel annyira a párom (és szeret is), hogy ilyen helyzetben inkább székben aludna, vagy a földön, de nem feküdne az exe mellé, az is biztos.

2012. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Elméletileg azért nem ment egyből a nagyszüleihez, mert ők messzebb laknak, és este nem tudott már oda átmenni.

2 éve vagyunk együtt. Én bízom benne, szeretnék bízni benne. Látom rajta, hogy nagyon szeret. Meg tegnap óta (még) nem változott meg a viselkedése, remélem, hogy tényleg nem feküdtek le... Vagy bármi ilyesmi...


De akkor jó, ha jogos a kiakadásom. Mert gondoltam arra, hogy lehet nem jól kezelem, mert végül is "szegény" csajt kidobták otthonról, nem volt hova mennie és nehogy már ezért legyek kiakadva, hogy a párom segített... De ha más is kiakadna, akkor jó. :D

2012. aug. 19. 14:50
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy ágyban aludtak? Úgy dobnám ki a pasit, hogy a lába se érné a földet! Bár igaz, legalább bevallotta...

Miért nem aludt valaki a földön? Én ezt nem tűrném. Az még oké is lenne, ha befogadta, de ez már sok...

2012. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!