Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek meg mi értelme van?

Ennek meg mi értelme van?

Figyelt kérdés
A szüleim állandóan beígérnek valamit, aztán pár nap múlva mindent kitalálnak, csak hogy ne kelljen. Most az volt például, hogy megígérték, hogy végre kaphatok egy kiskutyát. Azt mondták, ha nagyi beleegyezik, akkor oké. Eltelt két nap, most meg megkaptam tőlük, hogy ki engedte meg, hogy itthon kutyát tartsak. Ha akkor is megmondták volna, hogy nem, akkor még várni tudtam volna, de hagyták, hogy beleéljem magam. Ez volt azzal is, hogy életemben először külföldőn nyaralunk, vagy hoogy zenét tanulhatok vagy nyelvet(a kötelezőn kívül). Megértem, ha nem, de akkor ne adják be, hogy oké. Most azt mondták, hogy kutya helyett inkább zongorát vesznek. Most higgyek nekik?
2012. aug. 21. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ulj le veluk, es beszeljetek meg a dolgokat!
2012. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

akkor higgy nekik amikor a szobádban ütögeted a zongra billentyűzetét. Addig ne.


Amúgy meg,sokszor a szülők azért ígérgetnek előre,mert végig sem gondolják,csak rábökik,hogy "Oké,legyen, vagy Igen' Sokszor lezárják a témát ilyen ígéretekkel,mert a gyerek addig sem nyaggatja őket. Remélik,hogy pár nappal vagy héttel később a gyerek sem vágyódik már rá,és magától elfelejtődik az egész.

2012. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tul. képen a szüleid lepasszolják a vágyaidat.ígérgetnek h békén hagyd őket,majd letudják 1 "bocsi,de nem lehet"-tel. hány éves vagy?kérdezd meg te nagyidat h ő rábólint-e és ha igen menhelyről hozz haza 1 kisebb testű kutyust.ha kérdőre vonnak akkor mond azt h megigérték ha viszont ez zavarja őket akkor ne csináljanak segget a szájukból.lehet h durván lecsesznek majd,de ha ez kell ahhoz h figyeljenek akkor tedd meg.
2012. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14/L vagyok. Utolsó, ha ezt megtenném, nem elég, hogy egy hónapra sobafogságot kapnék, vissza is vinnék a kutyát. Ráadásul ez nem kivitelezhető, mert egy menhely sincs olyan közel, hogy el zudjam hozni. :'c
2012. aug. 21. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:

nehéz ügy,de muszáj valahogy megértetni velük h legyenek őszinték,ne ígérgessenek.egyébként nekik is elmondtad h mi a problémád?ha gondod van mindig állj ki magadért és mond el h mi az ami bánt téged,különben nagyon nehéz lesz a következő pár éved.

ha esetleg van kedved akkor írhatsz nekem privát üzit ahol elmondhatod ha van valami problémád.persze ez csak 1 lehetőség ha akarod.

2012. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!