Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (nálam) Idősebbek! Mik azok a...

(nálam) Idősebbek! Mik azok a dolgok amiket megbántatok az életetekben? Nyilván nem konkrétumokra, hanem általános dolgokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok pl h nem élvezted a napjaidat, túl sokat dolgoztál, túl sok alkoholt ittál, nem tanultál jól suliban, nem töltöttél elég időt a gyerekeiddel stb.


Én 16/f vagyok, kíváncsi lennék a hozzászólásaitokra nagyon :D


Köszönöm, Üdv


2012. aug. 22. 15:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy nem hallgattam a szüleimre. Halálosan komolyan mondom. Egy csomó testi-lelki bajtól megóvtak volna.
2012. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt, h nem voltam simulékonyabb.

És azt, h sietettem az időt.Ráértem volna egy csomó dologgal később is.

2012. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
jajaja, 28 évesen kellett rájönnöm, anyunak MINDIG igaza van:-) 28N
2012. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem ittam és nem dohányoztam, SOSEM bántam meg, mert látom, mit művelt a többi kortársammal. Most már ők rinyálnak, hogy milyen nehéz leszokni, meg mennyi pénz ment el rá, amit én eltettem későbbre.

Azt, hogy nem tanultam jobban és többet, megbántam. A tudás tényleg hatalom. Most igyekszem pótolni, és még fogom is, ha a gyerekeim iskolásak lesznek (még van pár évem...).

A munkáimat sem bántam meg, mert még a legpocsékabb melóból is tanultam valamit.

A gyerekekkel meg igyekszem sokat együtt lenni, még picik, de hamar megnőnek...

27/N

2012. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadott volna egyetemre mennem, vagy legalábbis nem oda, ahol most vagyok... Ezzel most elpazaroltam 3 évet!
2012. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Akármilyen hülyén hangzik, kicsit bánom, hogy kis visszafogott, cuki gyerek voltam 18 alatt. Mert ha sz@rtam volna a szüleim fejére, és pl. szilveszter-újévkor, születésnapozáskor és egyéb alkalmakkor ihattam volna egy nagyon keveset, egy-két deci bort, egy doboz sört stb. - nem áztam volna el a nagy lelkesedésben a gólyatáborban. Pedig akkor sem ittam sokat, de ha most végignézek magamon, az akkori adag nagyon minimális volt. Elég rémes lehetett, ahogy ott fetrengek és segíteniük kellett rajtam, mert fogalmam sem volt, mi a fene történik velem.
2012. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
megbántam pl. a hitelt és azt, hogy egy infrastuktúra nélküli helyre költöztem.
2012. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem mentem ki külföldre tanulni vagy dolgozni, legalább fél évre. Kétgyerekes anyaként ennek már búcsút mondhatok.


27/N

2012. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én veled egyidős vagyok, de én már most megbántam azt, hogy 5.-től szépen lassan kezdtem kevesebbet tanulni. Nem vagyok buta lány, csak lusta. Most így év végén jöttem rá, hogy én igazából szeretek tanulni, mert örülök, hogy ezáltal büszke rám a családom, de leginkább az a kevés barátom. Igazuk volt anno' a tanáraimnak, hogy tanuljak, de én "vagányságból" tojtam rájuk. Ez az egyetlen dolog, amit megváltoztatnék, és az akkori énemet jól tarkón vágnám. Így most igyekszem, és a most kezdődő tanév végén meg szeretném letenni az előrehozott érettségit angolból, és infóból, mert ebből a kettőből jó vagyok. : )
2012. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Ha újra kezdhetném az életemet, SOHA nem vennék fel hitelt SEMMIRE! Még lakásra sem!


27/N

2012. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!