Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit tennétek, ha a...

Csajok ti mit tennétek, ha a párotok megcsalna? Több éves házasság után megbocsátanátok neki, de viszont ti is megcsalnátok őt. Van olyan férfi egyáltalán aki hűséges? .

Figyelt kérdés
Gyerekek miatt és ,hogy annak ellenére,hogy mit tett még mindig szeretem.Miért tesznek ilyet a férfiak?
2012. aug. 30. 23:33
1 2
 11/13 harleynagyi ***** válasza:
szerintem a megcsalas egy bizalom megtores , meglehet bocsajtani de nem lehet elfelejteni
2012. szept. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
egyet értek a 2. hozzászólóval. Több éves kapcsolatot/házasságot nem biztos, hogy felrúgnék egyetlen botlás miatt. nem azt mondtam, hogy tuti megbocsájtok, de lehet. Nagyobb lenne az esélye egy rövid kapcsolat elején, mert ha már ott megteszi, később is megfogja. De egy 20-25 vagy hosszabb (esetleg kevesebb) kapcsolatnál megbotolhat az ember. Lehet, hogy ő így, te másképp, ami számára megbocsájthatatlan, de akkor is együtt maradnátok. Biztos, hogy hagynám, hogy kaparja a küszöböt, és több esélye nem lenne, de lehet, hogy egyszer megbocsájtanék.
2012. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Megbocsátottam, mert úgy láttam, nagyon megbánta. Nem kellett volna, azóta sem hagyta abba az ismerkedést. :-/ A vége a válás lesz, pár hónap kérdése csak.

A férfiak különbözőek, egyik soha nem csalna, a másik egyszer botlik és soha többé, a harmadik újra és újra félrelép. Ráadásul ugyan az a férfi másképp viselkedik egyik, illetve másik nő mellett. Valamint ezek permutációja. Soha nem lehetsz biztos a dolgodban, de ha megbocsátaz, tedd azt szívből! Higgy és bízz újra, másképp nem érdemes...!

2012. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!