Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos. Miért csinálja ezt...

Piicur kérdése:

Fontos. Miért csinálja ezt anya? Hogy vegyem rá, hogy elengedjen?

Figyelt kérdés

Tegnap megbeszéltük, hogy átmegyek a szomszéd városba legjobb barátnőmmel csomagoló papírt venni, és most úgynéz ki, hogy bemehetnénk pestre, egy castingra, statisztáskodni. viszont arra meg nem akar elengedni. mért?! nem szokott félteni, gyakran járok pestre, nem tudom miért csinálja, de nagyon rosszul esik. hogy vegyem rá, hogy mehessek.

(ráadásul tegnap is az volt, hogy ott aludnék barátnőmnél.!)



2012. aug. 31. 12:52
1 2
 1/17 okoska31 ***** válasza:
esetleg ha nekünk is elmondanád, hogy mégis honnan jött a casting lehetőség - lehet, ugyanazt mondanánk mit a barátod, hogy finoman szólva gyanús...
2012. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jaj, bocsi, csak siettem:) szóval barátnőm nővére azt hiszem szokott menni ilyenekre, és az van, hogy elvinne minket is. ennyi...
2012. aug. 31. 12:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Okoska, az anyja nem akarja elengedni, nem a barátja. Egyébként igaza van. Gondolom még vastagon tízes éveitek elején-közepén vagytok, és ezeknek a castingoknak egy része elég nagy kamu, és egész más várja a megadott, istenhátamögötti kőbányai helyszínen az érkező tinilányokat... És ha véletlen igazi is a casting, akkor is, jön a suli, azzal kell foglalkozni, nem forgatásra járni.
2012. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
szóval szerintetek is hülyeség???:/ amúgy a 16ot töltöm, szóval eltaláltad. csak szeretném kipróbálni, és barátnőmmel tök jól elterveztük..:/
2012. aug. 31. 13:02
 5/17 okoska31 ***** válasza:

tényleg elolvastam, sorry.


bár a többi részében úgy látom egyetértünk.


a javaslatom az kérdező, hogy mond anyukádnak, hogy megérted, hogy félt (meg ugye mi is ezt mondjuk), úgyhogy menjen el Veletek.


És ne gondold, hogy két 16 éves lány párban már biztonság bárki ellen - ezt pedig anyukád sem gondolja így.


megmondom őszintén, hogy én sem engednélek el, ha a lányom lennél egyedül, és nem azért mert benned nem bíznék. ez a világ beteg most eléggé...

2012. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
barátnőm nővére is jönne, és lehet, hogy az ő barátnője is. szóval nem ketten mennénk.
2012. aug. 31. 13:09
 7/17 anonim ***** válasza:

Vannak leginkább pesten ilyen statisztamelók,ismerősöm foglalkozik ilyennel,mindig más korosztályt keresnek.


Ott kapsz pénzt is,ezt is mondtad anyukádnak?

2012. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
mindent mondtam neki, de közölte, hogy ötkor jön megbeszéljük dolgozik. de én 25perc múlva indulnék.!!!!:(((
2012. aug. 31. 13:18
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, barátnőd nővére mennyi idős. Talán ha összeülnétek együtt megbeszélni, vagy legalább ő is felhívná Anyukádat.

Szóval igazából tökre megértem, hogy szeretnél menni, de tényleg beteg a világ manapság, és bizony bárhova én se engedném el az alig 16 éves lányomat. Pedig nem vagyok begyöpösödött öregasszony, 27 vagyok, és pontosan emlékszem rá, milyen volt 16 évesen nagyon akarni elmenni valahova... :)

Mindenesetre ne essen rosszul, hogy nem akar így egyből elnegedni. Ez az árnyoldala annak, hogy szeret és félt, törődik veled.

2012. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félt téged. Esetleg kérd meg, hogy kísérjen el ő is vagy apukád, akkor talán benne lenne. (feltéve, ha megoldható)
2012. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!