Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig én vagyok a rossz?

Miért mindig én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Jól tanulok, segítek is itthon.

A tesóm (22 éves lány) mindent rám fog, ha neki valami tönkremegy.. Igaz, egyszer-egyszer felveszem a ruháit és vigyázok is rá. Egyébként ő is felveszi az én ruháimat..:) de ez már felháborító amit csinál. Minden kis apróságot ás nagyobb dolgokat is rám fog, és megy anyáékhoz mint egy öt éves hogy: "Már megint tönkretette.." Van, amihez életembe nem is nyúltam mégis "én tettem tönkre"! Már olyan szinten nem tudom magam türtőztetni (tönkre tesz idegileg), hogy bizony rávágok a kezére vagy ilyesmi. Tudom nem helyes de ha folyamatosan ezt csinálja nem tudok már idegességembe mást tenni. Akkor jön a következő, hogy ő visszaüt, megharap, én sírva fakadok a fájdalomtól jönnek apáék és engem szidnak le, hogy ne sírjak meg ne nyúljak a másik cuccához. Nem is hallgatnak végig, csak tesóm nagy hangon prédikál, hogy kis szaros vagyok, mit képzelek magamról. El szeretnék már menni innen, teljesen tönkretesznek.

Mit tehetnék?


2012. aug. 31. 19:33
 1/5 anonim válasza:
Ez a verekedés dolog elég óvodásnak hat és mellesleg nem old meg semmit. Azt tanácsolom, hogy ülj le velük és beszéld ezt meg a nővéreddel is, meg a szüleiddel is. Mondd el, hogy mi a helyzet és kérd meg a nővéred, hogy egy picit vegyen vissza, a szüleidet pedig arra, hogy fektessenek nagyobb bizalmat a szavaidba. :)
2012. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:
Jó esetben ő fog elmenni, mert abban a korban van, hogy jönnek az udvarlók. Akkor megszabadulsz.
2012. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy gyerekes de már nem tudom magam tovább türtőztetni..:(
2012. aug. 31. 20:00
 4/5 renji7575 ***** válasza:

néha a támadás a legjobb védekezés..

Ha rádfog valamit és mellette igencsak kiabál akk vakkancs oda neki egy ilyet: "Már megin tombolsz te bölény?-.- Vedd már észre magad hogy csak neked kellenek a szarságaid"

Igazábol bölény helyett rib@ncot akartam mondani de így is megteszi:D.

Hergeld fel a nővéred hogy a szüleik lássák az ő foga fehérjét. Vágd a fejéhez h te nem akarsz olyan lenni mint ő.. hogy neki minden elromlik a kezébe. Ha csak egy két olyan technikát tanulsz amivel feltudod hergelni úgy hogy te megöröd a nyugalmadat ő meg tombol és ideges.. na az az igazi trollság. A nemkutya.com-on néha vannak olyan troll viccek amit megismételhetnétek. Lehet hogy nagyon G.cinek tart érte mindenki de egy ilyen trollság nagyon jól tud esni.

A szüleidnek meg csak annyit kell mondanod hogy a 'drága' nővérkéd az idegbeteg 5percét éli át megint:P

sok sikert kislány;)

2012. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy úgy állnék hozzá, hogy ha már úgyis megvádol, legalább okkal tegye, tényleg tönkretenném valamijét.
2012. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!