Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha eddig minden...

Mit tegyek ha eddig minden döntésem rossz irányba vitte az életem?

Figyelt kérdés

megint döntés helyzet előtt állok és nem tudom mi a helyes és mi nem -de leginkább azt mitől lennék ,lehetnék boldog..


bármit döntöttem nagyon csúnyán visszaütött :(


volt már valaki ilyen helyzetben ? legyen szó kapcsolatokról ,munkáról családról..


2012. aug. 31. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltam.
2012. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 yuda ***** válasza:

Úgy tartják, hogy az okos ember nem attól okos, hogy kitalálja mi legyen a jó, hanem épp attól, hogy megkérdez tapasztaltabb embereket.

Kikéri a véleményüket döntés előtt és azokból majd összegyúrja a sajátját.

Esetleg te is megtehetnéd :)

2012. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ich ware auch :( und ich bin jetzt auch so -lehet rosszul írtam kéne egy "korrepeteló tanár"
2012. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod, mi lenne helyes és mi nem.Ezt nem is lehet előre tudni. A dilemmád a problémád oka.Tedd azt, amit a -szíved szerint- érzel helyesnek.Nincsenek rossz döntések, csak tapasztalatok.

Voltam hasonló helyzetben és mindig akkor, mikor a megérzéseim ellen cselekedtem, vagy amikor mindenképp azt erőltettem, hogy az eszem vezessen.Mikor a vágyaimra hagyatkoztam, akkor furcsamód minden jól sikerült.

2012. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább ne dönts, csak majd idővel cselekedj. addig is kislépésekben, a döntésed felé , győződj meg a megfelelősségéről. amugy ezt nem értem, amugy , ami nem rajtad múlik azon hiába agyalsz, hogy rosszul döntöttél, mindig a másik fél szándékán múlik minden. én is rosszul döntöttem, amikor megszülettem.
2012. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. : én is általában az eszemre halgatok, de most a szívemre és nem tudni mikor mi a helyes-majd csak utólag mikor az ember adott esetben egyedül marad, mert elpártol tőle mindenki :(
2012. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam mindig az első gondolat a helyes, ha dönteni kell. Párszor megszívtam, mert elvetettem és úgymond a szívemre hallgattam, na akkor buktam nagyot. Ma már mindig azt választom, ami először az eszembe jut. Ja, meg akkor is kudarcot vallottam, ha hagytam, hogy mások döntsenek az életemről.
2012. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!