Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kiigazodni a barátom...

Nem tudok kiigazodni a barátomon, pedig 5,5 éve együtt vagyunk. Nem ugyanúgy viselkedik velem, és nem azt mondja nekem, mint amit másnak!?

Figyelt kérdés

Nagyon hullámzó a kapcsolatunk, és erre már nem lehet alapozni. Egyébként is voltak problémáink. Eltérőek az elveink!

De mindig tud meglepetéseket okozni a viselkedésével. Szakítás után még csak köszönni sem köszön nekem, pedig ő volt a hibás, nem is kicsit, más nő rég kirúgta volna! Neki kell bocsánatot kérnie, sőt az nem is elég, meg kell változnia! Úgy tesz, mintha én lennék a sz*r hogy még köszönni sem hajlandó!

Közben meg beszéltem az anyjával, és otthon teljesen máshogy viselkedik, magába van szállva, szótlan, nem beszél...

Tudom hogy szeret, a maga módján! De akkor sem fogom hagyni, hogy ez az én anyagi rovásomra menjen!

Családfőnek tartaná magát ha együtt élnénk, de anyagilag lehúzna! Kérdezem én, ez normális? Akkor ne azt hangoztassa hogy családfő... Mert 1 nem a férjem, 2 nem családfő mert saját magán kívül senkiről nem tud és nem is akarna gondoskodni.

Annyira nem tudom mi tévő legyek. Lehet megtörik a jég, és bocsánatot fog kérni?

Mert most biztos vagyok magamban. Nem keresem. Ha kellek neki majd keres ő. Lehet beletelik neki 2-3-4 hétbe!

Valahogy el akarom őt felejteni, de hogyan ha még szeretem??


2012. aug. 31. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, ez nem normális.. jobb is, ha minél hamarabb elfelejted, majd talál magának olyat, aki szintén nem normális. A szerelem hamar elmúlik. Pár hétig rosszul fog érinteni, aztán egyre jobb lesz, és végül rájössz, milyen jó döntést hoztál és végre esélyt adtál magadnak egy normális kapcsolatra. Szerintem szakítsatok végleg, hát így nem lehet élni
2012. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudod bonyolult a férfi logika. És 5,5 év igen csak hosszú idő...Próbálj meg esetleg várni, ne keresd semmiképp, és tégy úgy picit mintha nem érdekelne és mutasd meg neki hogy nincs rá szükséged nélküle is létezel! Ez azért segíthet mert a férfiak (beszélek a magam nevében is) sokszor ilyenkor veszik észre hogy nem tőlük függenek a nők, vagy megtudnának lenni nélkülünk is! Bármilyen nehéz is próbáld meg fél vállról venni ezt az egészet, és ha ezután helyre jön minden, akkor valóban szeret. Viszont ha ez se kelti fel az érdeklődésed, lehet már csak az 5,5 évet nem akarja elpazaroltnak tekinteni, és azért van veled mert megszokott, vagy hasonló indokkal...Sok sikert nektek, és drukkolok hogy helyre jöjjön minden!:)
2012. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez egy nagy zagyvaság, amit itt össze vissza írtál! Semmi konkrétat nem tudunk, így nem tudunk tanácsot adni sem."akkor sem fogom hagyni, hogy ez az én anyagi rovásomra menjen" Mi van?
2012. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát igazából megérdemlitek egymást,annak ellenére hogy különbözőek vagytok! :) 5évig huza-vona? nőjetek fel mindketten egy kapcsolathoz!
2012. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!