Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esténként egy férfi álldogál...

Esténként egy férfi álldogál a házunk előtt. Ezt muszáj elmondanom a szüleimnek, igaz?

Figyelt kérdés
Az egész akkor kezdődött amikor unokatesómmal elmentünk egy koncertre. Koncert közben elkeveredtem tőle, és nem is ismertem ott senkit. Egy férfi állt mellettem és folyamatosan engem bámult, de szó szerint feltérképezett engem... Éreztem rajta, hogy semmi jó szándék nincs benne, és inkább felálltam a mellettem lévő hangszóróra, ahol még pár ember állt. Elég erős személyiség vagyok, de még így is nagyon megijesztett! Aztán ő is felállt szorosan mellém, és folyton kérdezgetett. Én folyamatosan a kezemben szorítottam a telefonom, és nem figyeltem rá. Aztán mikor vége lett a koncertnek, gyorsan be futottam a tömegbe és megöleltem valami tök ismeretlen srácot, mintha a párom lenne. Láttam, hogy a férfi még keres engem, de aztán eltűnt a tömegben. Elmondtam a gyereknek, hogy mi történt, az meg kivitt az unokatesómhoz. Ő csak kiröhögött és hazavitt. Azóta esténként mindig hallom és látok egy férfit a házunk előtt, (Nem vagyok jó alvó, ezért nem tudok éjfél-hajnal előtt elaludni.) járkálni. Szoktam figyelni, teljesen feketében van, és nem látom az arcát, de ugyanaz a testalkat. Egyik este mikor már nem bírtam tőle elaludni sem elszakadt a cérnám, és kifutottam (Gondoltam magamba, most elkapom, lerúgom...), végig sétáltam az utcán, de már nem volt ott senki. Mikor aztán észbe kaptam, hogy mit csinálok, megijedtem, elmúlt a dopping hatás... De nagyon gyakran itt van. Túl gyakran. A szüleimnek fel sem tűnik, ők alszanak. Szomszédaim nagy bulisok és általában esténként lógnak a ház előtt, de olyankor sosincs itt. Én pedig sötétben megyek suliba, és sötétben jövök. Rocker/grunge vagyok szóval a kinézetem is elég "intenzív" benyomást ad , izmos alkatom is van, és gyerek korom óta kick-boxolok, de ez mit sem ér egy teljesen kifejlett, 35 éves férfival szemben... A szüleimet nem akarom megijeszteni, (Anyám rettentően megijedne, apám meg minden további nélkül, még a sz.rt is kiverné belőle, ami nem feltétlen lenne jó ötlet.) de ezt muszáj elmondanom, igaz? Mondtam már nekik, hogy mi volt koncerten, de ezt még nem...

2012. szept. 3. 13:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Honnan a frászból tudná a pasi, hol laksz?
2012. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez az, nem tudom... Nem is követett minket senki hazafelé...
2012. szept. 3. 13:54
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Legközelebb próbáld meg lefotózni, vagy videózni, vagy hívd át éjszakéra valami kétajtós szekrény haverodat és ha feltűnik "uszítsd" rá.

Vagy beszéld meg a szüleiddel, hogy ha legközelebb meglátod, kihívod a rendőrséget, ne lepődjenek meg.

2012. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Jó kérdés (az 1-es). Szerintem kérdező, kezeltesd magad, az erős személyiségeddel együtt.

Ha meg igaz, amit írsz, talán nem ártana kikiabálni az ablakon és megkérdezni, mit akar.

Szerinted mire vár? Hogy éjjel 2-kor kimész hozzá egy bögre forró kávéval? Ha akarna tőled valamit, akkor abban az időben menne, amikor az utcán járkálsz, nem éjjel.

2012. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De kimenni meg nem annyira akarok, mert 1. Nem tudom mi van nála. 2. Simán elkaphat, egy férfi biztos erősebb nálam...

Plusz apám a munkája miatt van, hogy nem alszik itthon, és olyankor sokáig nincs itthon. (Olyankor az ország másik felébe kell mennie ezért, anyum meg alapból gyenge, őt még véletlenül sem keverem bele, rendőrt meg nem állíttathatok ki a ház elé...)

2012. szept. 3. 13:56
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy pasi leselkedik rád, akkor bizony jó ötlet lenne ha apád kiverné belőle a sz*rt is.
2012. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
4# Senkit sem kényszerítek, hogy elhiggye. Aki elhiszi, elhiszi, aki nem, nem. Nem tudok mit tenni. Engem az érdekel, hogy mit csináljak, lehetőleg anélkül, hogy magamra haragítanám, mert veled ellentétben én nem akarok vele fényes nappal az utcán találkozni! Még így, hogy elválasztanak tőle a falak is elég ijesztő!
2012. szept. 3. 13:58
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell kiállíttatni a rendőrt. Pár napig figyeld, jegyezd fel, hogy pontosan mikor jön és mikor megy el. Aztán ha megvan, hogy fixen mikor van ott huzamosabb ideig, akkor hívd fel a rendőrséget, hogy a házatok előtt x időtől y ideig áll ez a férfi minden este, jöjjenek ki és kérdezzék meg mit akar. Apudnak meg szólj, ha anyudat nem akarod megijeszteni, akkor neki még ne, majd apud eldönti elmondja-e neki vagy sem. Fotókat, videót is csinálhatsz róla (vakura figyelj, hogy ne vakuzzon!), és ha elmenne mire odaérnek a rendőrök, akkor megmutathatod nekik, hogy ott szokott lenni.


Egyébként simán el tudom képzelni, hogy követett, csak nem vettétek észre.


Hány éves vagy egyébként?

2012. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Ne anyukádnak mond el hanem csak édesapádnak, majd ő segíteni fog a helyzeten! :-) Csak ne legyen senki más az utcán, nehogy még ő is megüsse a bokáját...
2012. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8# Köszönöm a választ! De, hogyan adjam apumnak úgy elő, hogy lehetőleg ne kapjon vérszemet? És 15 éves vagyok.
2012. szept. 3. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!