Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltátok ilyen...

Ti mit csináltátok ilyen anyóssal és apóssal? (kicsit hosszú de köszi hogy elolvasod)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy gondban vagyok/vagyunk. kicsit hosszú lesz,de kérném a tanácsotokat,és köszönöm annak aki elolvassa

Noss a sztori a következő:

lassan 1 éve együtt vagyok barátommal,az elején jó volt minden,anyós,após elfogadott,húzták a szájukat,de nem volt gond. de az utóbbi 3 hónapba átváltoztak rettenetesen.

Párom úgy volt hogy kijön velem júliusba olaszba,tesóm kint lakik,így nyaralni. Na akkor kezdődött minden.. elkezdtek anyámékkal beszélgetni skypon,veszekedni,meg az ő "kicsi fiuk" nem mehet sehova,stb. Azután jött az én le*urvázásom,olasz ribi,meg hogy rám költi a pénzét. Az anyós egy pénz mániás rettenetes nőszemély. nem dolgozik,57 éves és a kifogása hogy jajj de fáj a hátam,meg de rosszul vagyok.reggeltől estig robotol,igaz nem tudom mit... meg ül.. nem dolgozott soha életébe.. de a pénz az kéne. meg fenyeget ha nem ad neki párom pénzt börtönbe juttat,meg elveret meg isten tudja hogy még miket mond. anyámékat is lehordja hogy ilyen cigány olyan cigány,meg ilyenek. kikérem magamnak színtiszta magyar vagyok... És ha az is lennék akkor mi lenne? ha párom elfogadott így akkor mi van? meg a fiát éheztetjük... na ezen is kiakadtam.. amikor eszünk mindennap,mindig amikor haza jött a munkából ha csak egy kis tésztát tudtam csinálni mert arra volt időm akkor azt.. meg jobbnál jobbat,sülteket,meg minden francot... Suli után megcsináltam (igen suliba járok még,párom dolgozik) Meg akármikor megvoltunk hívva ebédre mindig csináltam a finom sütiket,(kb mint a pékségbe,és úgy is nézett ki mert jól sütök,nem ez a szakmám..) egyből rávágja,vettem a boltban... Akármikor jöttek meghívtuk ebédre őket,6tól ott álltam a tűzhely mellett hogy meglegyen nekik az ebéd pl ilyeneket csináltam: (húsleves,rakott padlizsán,somlói) erre finom finom,de tuti segítettek.. de volt hogy kaptam a dícséretet hogy milyen fiatal vagyok,és milyen jól főzök.. náluk vasárnapi ebéd megszokott és mindig húsleves.. na 1x meguntam hogy húslevest cisnáljak.csináltam gulyást,kivoltak akadva hogy hol a hús leves.... És még ilyen szép sztorik.. akkor az anyja neki megy páromnak,mert nem ad neki pénzt? És engem cigányoz le?!?!?!?!?! a cigány viselkedést ő produkálja,mert csak tartja a kezét hogy adják neki a pénzt,meg szól a familiájának hogy elkellene hogy verjenek engem és a SAJÁT FIÁT!!!! mert nem adunk pénzt,meg ilyenek. leordít hogy rám költi a pénzt,meg ha kifizeti a számlákat.. sajnos a költözés még nem megoldott. Én még fiatal vagyok,ő már készen állna rá,de velem akar.. teljesen kikészíti az anyja. teljesen vékony úm girhes.. 195 cm 60 kg.. az anyja éhezteti.. én cukorbeteg vagyok. volt hogy ott aludtunk,7 kor vacsiztunk,és éjfél fele leesett a cukrom,mondtam hogy menjünk már le együnk. lementünk az anyja mint egy leopárd utánnunk szaladt (emeletes ház) és ép ettünk,erre ő ordítja MIAZ HOGY ILYENKOR ESZÜNK? MILYEN SZOKÁS EZ? én meg ott hagytam,és mondtam nem kell sajnálni,erre ő nem sajnálja csak fogy... na azt hittem ott megyek szét..most is hívtam hogy hol jár,erre az anya kikapja a kezéből a telefont azt hallom hogy add vissza a telefonom,és egy nagy csapódás gondolom földhöz vágta az anyja a telefont a 180E telefont!!!!! most is kész ideg vagyok hogy mivan ha leütötték v megölték? kinézem az anyjából apjából. nagyon szemetek. adják a szépet a jót,hátad mögött meg beléd vágják a bárdot.... Kihasználjá k amit mondasz nekik.. Most megyünk olaszországba ( én kiköltözök a családdal,párom 1 hétre jön ki) most is olyan veszekedés volt hogy ő bizony nem fog kimenni megtiltja(!!!) neki... kérem szépen egy 25 éves férfinek ne mondja már meg az anyja hogy megtiltom... nem 16 éves,meg 10.... max tanácsot adhat már egy ilyen korú embernek.... meg lehord mindennek,maffiával fenyegetőzik... kész idegek vagyunk.. teljesen, a költözés miatt is,párom miatt is hogy mi lesz. volt hogy rámakarta verni az ajtót az anyja.. akkor még 1 példa: párom unokatesója feljött,pontosabban becsörtetett... fent volt 3 barátom,nézték a tv-t,erre ő ilyeneket mond: tiszta dzsuva a ház,és érzi a fű szagát.. én meg mondom neki: látod füvezel vagy füzeztél.. Ő soha ő nem,csak a baráti kör.hát kérem szépen.. ha elém raknak 2 cigit,egy füveset,1 rendeset szerintem megnem mondanám hogy melyik a fű melyik a rendes,kivéve akkor ha csak nem próbálta már..... meg hogy elvisz minket vizelet,vér tesztre. nyugodtan mondtam neki... mondtam hogy takarodjon a házból,és nem akart én meg felkaptam a porfist és kikergettem.. lehet viccesen hangzik,de akkor nem volt annyira az. ránk küldte a familiát az anyja.. na akkor mi a cigány viselkedés kérem szépen? azon csinálják hogy mindenkinek szólnak,meg tartják a kezüket a pénzért. az anyja meg úgy gondolja,ő a nő a férfiak ( férje,párom,és tesója) a pénz keresők,majd ők eltartják a popsiját...

csak párom nem ad pénzt,kivéve ha már ránk akarja verni az ajtót...egy lehúzos,senkik.. Akkor annyira jó családnak mondják magukat hogy híresek,meg tisztelet tudóak,aha persze.. a férje üti az asszonyt... ezt párom mondta el,először nem hittem. de amikor ott aludtunk lementem éjjel,mert pisilni kellett,és ordibálás hallottam,és egy retek nagy csattanást,és az após verte az anyóst.. hát inkább vissza mentem aludni,és tartogattam reggelik.. utálja az apját barátom,anyját sem szereti,de csak az anyja.. röviden ennyi... nem bírjuk az örökös veszekedés,és ez csak a töredéke annak ami történik,ez kb a negyedének a negyede... nem bírjuk,a fenyegetés,a pénz kérés,a barátomnak a neki menés,mindennek a megszabása,kisajnálása,a cigányozás,ribizés,kurv*zás,stb..

Mit tehetnénk? egyszer ordít egyszer szépen beszél.. szombaton is mondja menjünk le ebédelni vasárnap. rögtön gondoltam hogy nem. rámondtam jó rendbe.. de a francokat. túljárok én az eszén anyósnak,tuti ha lementem volna lehet megölt volna... nem 1x akart megütni. csak párom közénk állt. de ha megütött volna tuti vér folyt volna mert megöltem volna......mit tennétek? az anyja tiltani akar,de nem szabhatja meg egy 25 éves férfinek hogy mit tegyen.. Nem tudom mit tegyek már.. én szeretnék kibékülni,de nem hajlandóak.. azaz nekem jó így is.. nem érdekelnek egyedül barátom érdekel.és a szülei is nem a gyereküket nézik,hanem a pénztárcáját. szóval nem barátomat féltik,hanem a pénztárcája tartalmát.........

Mit tehetnénk? Valami ötlet? valami tanács? már minden meghallgatok. kész stresszbe vagyunk..és tervezzük a gyereket is házasságot,eljegyzést stb.. együtt szeretnénk maradni, de így?!?!?!?!??! mindent elkövetnek ezek a mocskok hogy ártsanak nekünk..

bocsi ha hosszú lett,és néhol értelmetlen vagy helytelenül írtam de ideges vagyok rettenetesen.. főleg ez a telefon is az előbb.. ÁÁ..

Köszönöm hogy elolvassátok,és válaszoltok.. "röviden ennyi" tudnék még mesélni de az már tényleg hosszú lenne:D

További szép napot mindenkinek:)

N.


2012. szept. 10. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
hallod ez egy kisregény...
2012. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
már ez is tényleg hosszú, nem fog senki válaszolni.
2012. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a bekulest. Csak ideig oraig tartana ugyis. Az egyetlen amit tehettek az, hogy a leheto leghamarabb es a legmesszebb elhuztok es soha tobbet vissza se neztek. Ennel barmi jobb. Es ha nem leptek mihamarabb elobb utobb ilyen indulatokbol tenyleg ver is fojhat ami ugye senkinek nem hianyzik. Ha tenyleg eggyutt akartokmaradni ne nyaralasra koltsetek a lovet hanem azon igyekezzettek hogy minnel elobb elhuzhassatok a csikot orokreeee!
2012. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

jól esett kiírni magamból.. baj?

És köszi a harmadiknak:) Mi is ezt akarjuk.a nyaralás meg ingyen lett volna:)

2012. szept. 10. 17:48
 5/19 A kérdező kommentje:
mostmár vér is folyik.. az anyja neki ment a barátomnak ő ellökte magától,és beverte az ajtó üveget... nem bírom már:S inkább megölöm magam:S
2012. szept. 10. 18:17
 6/19 anonim válasza:
Miért nem jelented fel az anyósodat hogy mit csinál, zsarol, fenyegetőzik? Szépen beszólsz nei, ha méegyszer ezt csinálja feljelented
2012. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A barátom 25 éves, nem költözhetne ki veletek olaszba? A nyelvet majd megtanulja, akkor állást is kaphat. Visszahozni nem tudják, ha annyira utálja a szüleit (amit megértek), akkor telefonszámcsere, aztán annyi.
2012. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
barátod* - elnézést:)
2012. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne legy gyenge... ne ongyilkolason gondolkozz hanem megoldason de mielobb....!!! Biztos van vmi normalis rokon vagy barat tavol toluk aki befogad titeket, ha nem is vegleges de ideiglenes megoldasnak megfelel. Egyebkent nincs mit. Ismet a 3.
2012. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

a gond hogy nem költözhetek vele össze. 16 vagyok...

a vérfolyásos dolog..

ép beszéltünk hogy hol van már. kikapta az öccse a telefont a kezéből,és elkezdte ütni verni páromat. ő meg felkapta a vizet és mindent hozzá vágott ami csak a keze ügyébe került... és betört az ajtó üvegje,és elvágta az öccse kezét. rendőrség kint volt,holnap elkell menni vérvizsgálatra öccsének,és páromnak valami pszihológiai vizsgálatra hogy nem őrült-e...... és a rendőrség úm házi őrpzetben tartja... bocsi ha rosszul írok de remeg mindenem,és rettenet rosszul vagyok,és úgy szívom a cigit mint az oxigént..... egész éjszaka enm alszok,inkább megiszok 10 kávét vagy nem tudom,de nem alszok.... kellett ez nekünk.. meg valami gyámüggyel fenyegetőznek.. hogy együtt vagyok egy 25 évessel,és valami erőszak meg mittudom én mit hadovál........ ÁÁ..... nagyon elegem van..

2012. szept. 10. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!