Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnátok, hogy a feleségete...

Ha tudnátok, hogy a feleségetek, vagy férjetek másoknak chat-en mindenfélét ír rólatok, szemrehányást tennétek neki?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy a házasság már nem működik,(nyitott kapcsolat).Ebben az esetben olvasgatnátok tovább az ilyen dolgokat,vagy megmondanátok a magatokét???
2012. szept. 13. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Tisztázzuk:


1. a nyitott kapcsolat nem jelenti a házasság végét;

2. ha a házasságnak valóban vége, akkor el kell válni, és le kell zárni a dolgokat;

3. mi közöm nekem ahhoz, hogy ki mit ír másnak a hátam mögött, pláne, ha válófélben vagyok?

4. Ezek alapján milyen alapon mondanám meg a magamét? Megmondhatnám, de csak magamból csinálnék jó nagy szamarat, nemde? :)

2012. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én max. úgy tudnék meg ilyet, ha ismerős mondaná meg nekem, mert alap, hogy nem olvasok bele a párom személyes levelezésébe. Ha viszont megmondaná nekem vki, akkor, ha az adott problémát nem beszélné velem meg a párom, vagy minősíthetetlen hangnemben írna rólam, akkor igenis szembesíteném, és kérném, hogy először legyen szíves velem megbeszélni, nem a hátam mögött. Ha meg már velem vitatkozott előtte, akkor annyira nem zavarna, ha nem hord el mindenféle r.bancnak ok nélkül, és normális a stílus, mert mégis, kivel beszélje meg a párkapcsolati gondjait, ha épp velem adott pillanatban nem tudja.
2012. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam elolvasni hogy miket ír. Max ha unatkozom megkérdem, h kivel chatel és miről. De mi jóban vagyunk.


Más helyzet az amikor utálják egymást a felek és mindenkinek panaszkodnak a másikról. Az idegesítő ha magánügyeket tárgyal ki rólad mással, ha ezt így megtudnám, tuti kiabálnék vele.

2012. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, ő dolga
2012. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel, mint társ, azt csinál, amit csinál.


Ha érdekel, elkezdek vele levelezni álnéven, és kiszedem belőle, mi gondol rólam.

2012. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyitott kapcsolatot az ex-férjem is felvetette, én inkább elváltam. De én is beleolvastam egyszer a chat beszélgetésébe, így tudtam meg, hogy megcsal.Áldom a kíváncsiságomat, hogy időben rájöttem.
2012. szept. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek írja (közeli barát vagy csak haver) és mit, milyen stílusban. De akkor most nyitott kapcsolatotok van vagy nem működő kapcsolatotok? Mint boldog, működő nyitott kapcsolatban élő nő, én annyira nem bírom, amikor a válófélben lévők az elbaltázott, nem működő házasságukra mondják, hogy "nyitott kapcsolat". Akkor nyitott egy kapcsolat, ha az elején megbeszélitek, hogy egyikőtök se monogám alkat, de azért szeretitek egymást, nem akkor, ha már ránézni se bírtok egymásra, csak nincs pénzetek különköltözni.
2012. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!