Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiköltöznétek? Hogy lehet a...

Kiköltöznétek? Hogy lehet a távkapcsolatot kibírni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy most sokan nevetni fognak rajtam.Egy éve vagyunk a barátommal,este együtt fekszünk és reggel együtt kelünk tehát ez már megszokott dolog.

Viszont költözünk ki Külföldre,mert itt 20 év múlva sem lenne saját lakásunk,se gyereket nem tudnánk nevelni.

Építőiparban dolgozik,itt télen nincs munkája, bejelentve még nyáron sincs. Pár nap és indul.

Engem január elején költöztet ki,addig ingyenes munkásszállón lesz,hogy több pénzt tudjon félrerakni.

1 hónapban kb 4 napot lesz itthon velem. Hogy lehet ezt kibírni januárig? Nem tudom elképzelni hogy hónapokig ne vele éljek.


Volt már valaki így?

Szerintetek jó ötlet kiköltözni?

(9 hónapig nem találtam munkát,egyetlen helyre hívtak be, 4 műszakba minimálbérért)


23/L a barátom 28


2012. szept. 28. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

azért január már nemsokára itt van annyit simán ki lehet bírni sőt még többet is, ne aggódj.


én is távkapcsolatban vagyok 3-4 év után most fél éve. ki lehet bírni.

2012. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy minden nap beszélni szeretne veled skypon,ha kell reggelig is fentmarad,csakhogy tudja hogy velem minden rendben. Nekem folyamatos hangulatingadozásom van,van hogy remeg a kezem előre is olyan ideges vagyok,hogy mi fog történni...
2012. szept. 28. 12:40
 3/9 A kérdező kommentje:
*velem
2012. szept. 28. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kell akarni, és nagyon kell bízni a másikban, de ne aggódj, ki lehet bírni :) Addig is foglalkozz majd valamivel, ami leköt, praktikusan tanuld az adott nyelvet.
2012. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy még soha nem voltam távkapcsolatban.


ugye október - november 4-4 napot lesz velem itthon

Decemberben pedig karácsonytól január 10 ig,és január 16 án költözök én is.

2012. szept. 28. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 3.5 ÉVIG éltem távkapcsolatban. Lényegében mi is havonta 4 napot találkoztunk, mert hetente 1x szombaton tudtunk együtt lenni. Ő a munkája miatt kellett, hogy otthon legyen, én pedig a tanulmányaim miatt, és sehogy máshogy nem tudtuk megoldani.


Kibírtuk, nem haltunk bele, nem történt megcsalás az én részemről, tudtommal az ő részéről se, most pedig már együtt élünk egy jó ideje.


Szerintem ez a 3 hónap nem egy nagy idő, gyorsan el fog menni, és ha szeretitek egymást nem fog gondot okozni. Ha pedig problémát okoz, akkor annak a kapcsolatnak úgyis mindegy..

2012. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem olyan sok idő. Én 8 hónapot csináltam így végig anno. Van belátható vége a távkapcsolatnak, ráadásul csak pár hónap. Ha ennyit nem bírsz ki, akkor még nem vagy szerintem érzelmileg felnőtt, nem is kellene akkor kimenned külföldre, mert ha neadjisten baj lesz a kapcsolatoddal, akkor is túlságosan fogsz függeni a párodtól és nem fogsz tudni kilépni.


Úgyhogy igen, jó ötlet kiköltözni, ha előtte kibírod azt a pár hónapot a közös cél érdekében.

2012. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Németországba költöztök?:)
2012. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Zagorába!
2012. szept. 29. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!