Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra esély, hogy ne...

Van arra esély, hogy ne éreztessék velem, hogy egy rakás szerencsétlenség vagyok?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen fel kellett mondanom egészségügyi okok miatt és ma egy kiadós vitánk volt /nem az első/ a szüleimmal.Szerintük majd most nekik kell engem eltartani,mert lusta vagyok,nem keresek új munkát,de nem értik meg,hogy nem vesznek fel sehova,míg le nem telik a felmondási időm/30nap/,mert egy munkáltató sem vár rám ennyit.Egész nap csak bőgök,mert ezt szajkózzák,hogy élősködő vagyok,nem vagyok jó semmire.Mit tehetnék,azon kívül,hogy keresem a munkát folyamatosan és nem is válogatok,mert bár vannak szakmáim,de bármit elvállalnék! Mért kell még egyet belerúgni abba,aki amúgy is padlón van már?
2012. okt. 2. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a szüleid mitől sz*rnak annyira? meg se tudom érteni az ilyet... támogatni kellene, nem pedig taposni. Mi lenne, ha majd magukramaradnak idős korukba, és majd te is ezt mondod nekik? ez durva...
2012. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tljesen ki vagyok most bukva :(.Minden a bajuk most,konkrétan az is,hogy itthon vagyok...
2012. okt. 2. 16:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Apám azt mondta,ő már 50 éves végre magára is szeretne költeni abból a pénzből,amit megkeres és nem azért akar gürizni,hogy nekem vegyenek dolgokat,meg nekem adogassanak kölcsön.Hozzáteszem,mikor kölcsönkértem tőlük,minden fillérig visszaadtam a pénzt és nincsenek extra igényeim sem,sőt megtakarított pénzem is van.
2012. okt. 2. 16:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 24 vagyok és lány.
2012. okt. 2. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát...sajnos vannak ilyen szülők, akiknek csak gond a saját gyerekük, ha eddig így vélekedtek, akkor nem is fog változni a helyzet. Nekem apán ilyen, hogy ha az ország irányítója lennék, akkor is egy darab sz@r lennék a szemében.
2012. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs rá esély sajnos:( az írásod alapján elég bogarasak sőt mi több hülyék a szüleid már bocs.

1 hónapja nem dolgozol és máris élősködőnek neveznek és el akarnak kergetni? Engem biztosan nem így fogadtak volna.

De igen majd akkor gondolkozzanak el, ha hasonló képpen viszonzod, ha megöregednek! Fel a fejjel, remélem találsz majd egy jó munkát!

2012. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez az hogy még van munkám csak felmondtam és töltöm a 30 nap felmondási időm.Tehát még dolgozom! De már szerintük most munkába kéne állnom valahol,és nem fogják fel,hogy nem szeghetem meg a munkaszerződésben foglaltakat azzal,hogy fogom magam és nem dolgozom le a 30 napot! Ők attól fosnak már bocsánat,hogy egy hónap múlva nem találok semmit és kvázi nekik kell eltartaniuk!
2012. okt. 2. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
szép szülő az olyan, aki nem hajlandó indokolt esetben önzetlenül kisegíteni a SAJÁT GYEREKÉT. remélem minden rendbejön :)
2012. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát akkor lenne minden rendben,ha sürgősen találnék munkát.Akkor talán el tudnék itthonról menni. De most nagyon szomorú vagyok:(.
2012. okt. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!