Baranka kérdése:

Férfi az ilyen?

Figyelt kérdés
Apuka rokkantnyugdíjas ez végett csak 4 órában dolgozhat. Valamint emelt szintű családi pótlékot kap. Dolgozott egy helyen ahol napi 10 órát kellett melóznia napi 4000 forintért. Anyuka gyesen van a picit egy év körüli gyerekükkel. Megbeszélték, hogy apuka nevére átíratják a gyest és az anyuka fog dolgozni. Mert az apuka belefáradt abba, hogy kihasználták a munkahelyén ahol nem jelentették be. Ja ás az anyuka is örül, hogy mehet dolgozni (nincs hova visszamennie) és, hogy kimozdulhat otthonról.

2012. okt. 3. 20:12
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Hol itt a probléma?
2012. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

most túlkép mi a bajod?

az h próbálnak megélni valahogy?

2012. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Számomra a férfinak lenne a kötelessége, feladata, hogy elássa a családot és nem az anyukának. Itt a probléma.
2012. okt. 3. 20:17
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, hogy az apuka megy el a gyerekkel gyesre. Mi ebbe a rossz? Egyik ismerősöm is mondta, hogy amikor e gyereke betöltötte a 2. életévét megmondták az anyjának, h vagy visszamegy vagy akkor olt meló nincs meló. Ez 20 éve volt. Pasinak volt biztos melója így Ő ment el a gyerekkel. Ez baj?
2012. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi a probléma...
2012. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
mi is a problemad?azt hittem vmi asszonyveros kérdés lesz...ne haragudj,én se szívesen dolgoznek 400ftos oraberert,és a ferjemtol sem varnam el,ha lenne más lehetőségünk,amivel ugyanúgy,netán jobban meg tudunk élni...a gyerek meg ugyanúgy az apjae is,ő is el tudja látni,ahogy az anyuka
2012. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
16%
Hát, sajnálom, de az őszinte véleményem az, hogy nem. Az anya hordta a gyereket hónapokig a hasában, neki voltak hőhullámai, őt gyötörte a lába vizesedése, neki fájt a szülés... neki jár az ez utáni fizetett "pihenés". Igenis regenerálódnia kell. Nem tudom apukának mi baja, így nem szép dolog ítélkezni, de picit nekem lustaság szagú a dolog.
2012. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne az? Legalább nem az van hogy anyuka 2 évig otthon punnyad a gyerekkel, és közben majd meghal az unalomtól, míg a férfi agyon dolgozza magát egy kis pénzért. Mivel így mindkettőjüknek jobb, illetve talán anyagi szempontból is kedvezőbb, szerintem nagyon is ideális. Azért ma már nem akkora tragédia ha a régi férfi-női szerepek egy kicsit felcserélődnek, nem a középkorban vagyunk.
2012. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
95%
Elég defektes a felfogásod.
2012. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a mai világban már túlléptünk azon hogy a férfi vadássza le a nagyvadakat, a nő pedig otthon őrzi a tüzet és az utódokat...


Mindenki úgy próbál megélni ahogy tud, nem értem mi a probléma.

2012. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!