Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye jobban kellene, hogy...

Ugye jobban kellene, hogy hiányozzon a férjem?

Figyelt kérdés

Két hónapja dolgozik távol tőlünk, kéthetente jár csak haza. Szörnyű kimondani, de úgy élem a napjaimat, mint egy egyedülálló anya, szinte nem is hiányzik. Megoldom, amit meg kell, tudom, hogy csak magamra számíthatok, szinte mintha elváltunk volna és csak a pénzt adná haza a gyereknek.

Persze az első pár hét nem ilyen volt, de azóta teljesen megváltozott a hozzáállásom, nyilván nem rinyálhatok nap mint nap, mert az sem lenne jó se nekem, se a gyereknek, viszont ez már a ló másik oldala... nem értem, hogy miért lettem ilyen, pedig reméltem, hogy a távolság majd jót tesz nekünk, rendbe hozza a kapcsolatunkat és alig várom majd a kéthetenkénti találkozásokat.


2012. okt. 12. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez majd akkor derül ki ha visszajön. Ha akkor is úgy érzed majd, hogy nem is kellene oda akkor baj van de ha hirtelen újra azt érzed, hogy szerelmes vagy és folyton vele akarsz lenni akkor oké.

Szerintem

2012. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"pedig reméltem, hogy a távolság majd jót tesz nekünk, rendbe hozza a kapcsolatunkat "


Ezek szerint nem volt jó a kapcsolatotok. Akkor miért hiányozna? A távolság pedig inkább megöli a kapcsolatot, nem helyrehozza.

2012. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel orulj neki jobb mintha sirnal utana .Ha hazjon orulj neki kenyeztesd ot es gondolj arra tobb evszazadon at sok no elt ugy ferje messze jart es megvoltak magukban.
2012. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az utóbbi hazajövetelekor nem igazán izgatott, hogy jön, persze azért vártam rá, de éltük tovább a napjainkat csak éppen közösen csináltuk a dolgokat, majd amikor újra visszament, nem "hatott" meg. Sőt, szinte már vártam, hogy újra a "magam ura" legyek :-(
2012. okt. 12. 12:46
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, hogy a távolság rendbehozhat egy kapcsolatot, épp ellenkezőleg.

A férjem február óta dolgozott tőlem 230 km-re, hétvégente láttam. Az elején nagyon rossz volt, aztán hozzászoktam, volt egy időszak, amikor természetes volt, de a végére már alig bírtam. Mindig örültem neki és alig vártam, hogy hétvége legyen. Most már hazajött szerencsére, én soha nem éreztem azt, amit te.

2012. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ő ebből szerintem semmit sem érez, mert amikor hazajön, akkor vele foglalkozok, érdeklődő vagyok, gondoskodok róla minden tekintetben, csak nem olyan lelkesen, mint ahogy azt a legelején...
2012. okt. 12. 12:47
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem részese a mindennapjaidnak. Természetes, hogy így érzel, és így viselkedsz. Tudsz önálló életet élni és nem vágyakozol feleslegesen. Ez mind rendben van. Egy valamire nagyon vigyázz, éspedig, hogy meg ne feledkezz arról a tényről, hogy férjes asszony vagy, mert könnyű a közeli csábításának engedni, míg az igazi távol van. Vigyázz, hogy el ne idegenedjetek egymástól a férjeddel, aki a gyereked apja. Várd haza mindig szeretettel és éreztesd, hogy az otthona ott van, ahol te vagy és a gyermeketek, ezzel azt is érezteted, hogy a távolléte és a fáradozása nem hiábavaló. Lehet, hogy most úgy érzed, hogy nincs is rá szükséged, de gondolkozz mindig előre, mert az élet hosszú. Legjobbakat nektek!
2012. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igyekszem megfogadni a tanácsodat kedves 5. válaszadó, mert tudom, hogy ő most értünk teszi mindezt, nekem pedig támogatnom kell ebben. Neki sokkal nehezebb, távol tőlünk, mint nekem, a megszokott környezetben.
2012. okt. 12. 13:06
 9/17 A kérdező kommentje:
Vagyis 7. válaszadó! Bocsánat...
2012. okt. 12. 13:07
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy ismerősöm nő, akinek 2-3 éves gyereke van, mondott hasonlót. Neki kamionsofőr a férje, 1-2 napot van otthon hetente.

Azt mondta, sokkal zökkenőmentesebben megy az élet, ha a férje nincs otthon. Utoléri magát a házimunkában, intézi a dolgait. De ha otthon van, már borul minden. Meg furcsa is, ha mellette alszik, mert már megszokta, hogy egyedül az övé az ágy.

Én furcsálltam ezt. De mégis működik a házasságuk... még. Nem tudom, hosszú távon ez mit eredményez, mennyire megszokott ez; nem volt ilyen helyzetben, nem is akarok.

2012. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!