Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy a feleségem...

Mit tehetnék, hogy a feleségem ne ölje meg a gyerekemet?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, a feleségem 32. 4 éve vagyunk házasok, nem terveztünk babát, de (kínos, nem kínos) kiszakadt a gumi, és mivel ezt nem vettük észre (inkább csak sejtjük)mégiscsak becsúszott a bab. Én nagyon boldog vagyok, hisz mindkettőnknek van munkája, lakás, autó van, tökéletes lenne minden a gyermekvállaláshoz. Azonban a feleségem nem akarja megszülni a babát, ő még a karrierjét építgetné inkább (orvos). Már készül rá, hogy egy kollégájával elveteti, ráadásul a szülei is mellette állnak, az én szüleim pedig Amerikában laknak, nem sokat tudnak segíteni. Mit tehetnék? Nem akarom, hogy elvetesse a gyerekünket! Soha nem bocsátanám meg neki, de szeretem, és nem akarok semmit rákényszeríteni. Úgy érzem, a baba megölésével tönkretenné az életem..

2012. okt. 12. 16:08
 261/263 anonim ***** válasza:
11%
Soha nem értettem az ilyet...karrieria caaj...
2015. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/263 anonim ***** válasza:
95%
én se szülnék olyanak aki 35 évesen még anyucival akarja megoldatni a problémáit
2016. júl. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/263 anonim ***** válasza:
100%
semmi értelme úgy megszülni a gyereket hogy nem vágyik rá. Abból semmi jó nem lehet. Szépen el kell válni és keresni egy olyat aki eleve családot akar és pont.Így a férj csinálhat gyereket a feleség meg építheti a karrierjét, mellesleg orvosnak lenni nem egyszerű és ha egyszer kiesik a praxisból onnan nehéz visszakerülni.
2016. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!