Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom vagy jogosan...

Túlreagálom vagy jogosan haragszom?

Figyelt kérdés
A párom (vőlegènyem) nem lakunk még együtt mert 6hetente van itthon 1 hetet ès akkor van nálunk. Külföldön dolgozik és magyaro.on is kap pénzt, ami az én bankszámlámra jön na és megengedte vagyis ő mondta tegnapelőtt hogy vegyek magamnak szolibérletet mert most akciós,örültem, tegnap megvettem! Este beszéltünk interneten, éjjel fél 12kor mondtam hogy na megyek fekszek, mert álmos vagyok! Erre megkaptam tőle hogy biztos a szoláriumban elfáradtál! Szerintem felhánytorgatta, mondtam is neki hogy majd megkapja a pénzt! Szerintetek is felhánytorgatás?
2012. okt. 13. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem felhánytorgatás, hanem csak egyszerüen tapasztalat. De ha ennyire sértödös vagy, akkor nem lesz tartós a kpacsolatotok.
2012. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

" ...kap pénzt, ami az én bankszámlámra jön"


Miért?

Hiszen még házasok sem vagytok, ráadásul külön is éltek!

2012. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezt most csak én nem értem?

Ő azt mondta, vegyél magadnak szolibérletet abból a pénzből. Te megvetted, erre ő megharagszik érte? Egyáltalán honnan gondolod, hogy ezt ő rossz néven vette? Lehet, hogy csak viccelt, sajnos az internetnek ez a hibája, hogy a hangsúlyokat nem lehet érzékelni, és néha egy ártatlan kis mondat is lehet félreérthető...úgyhogy szerintem te értetted félre, nem hiszem, hogy rosszindulatúan akarta ő ezt mondani. Ha egyszer megengedte, hogy vegyél el abból a pénzből, sőt ő mondta, akkor meg miért cseszne le érte?

2012. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert ő nem csináltatott magának bankkártyát, mert nem is tudott mert már ment ki! Szüleinek viszek pénzt, meg a tartozását intézem!!
2012. okt. 13. 08:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem felhánytorgatás....

De ha belegondolsz, Ő dolgozik, mégsem Ő mondta, hogy fáradt..

Ne légy ilyen mimóza...és már ne is haragudj, ezt Te reagáltad túl..

2012. okt. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező te is dolgozol? Mert akkor jogosan lehetsz fáradt.
2012. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg hatalmas probléma! De ha nem lenne az, te majd csinálsz belőle egyet! Szerintem unatkozol, és hiányolod a drágám az életedből! De nem féltelek, megoldod!
2012. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*drágám = drámát
2012. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát mert a k*rva nagy fetrengésben-amit a szoliban töltesz-bizony rohadtul el lehet ám fáradni..

6 teljes hétig húzza az igát egy idegen országban,hogy pénzelni tudja a póthajú,műmellű barátnőjét,akinek szolibérletre van a legnagyobb szüksége,erre te fáradsz el az otthon lébecolásban!

2012. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak viccelődött. Ha egész nap semmi dolgod nem volt, de korán keltél mondjuk, inkább álmos lehettél fél 12-kor, mint fáradt.

De én arra tippelnék, hogy csak ugratni próbált.

2012. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!