Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem sajnálnátok a férjetek...

Ti nem sajnálnátok a férjetek által online pókeren elbukott pénzt?

Figyelt kérdés

A férjem sokat játszik online pókert és elég sok pénzt elbukik rajta.

A megélhetésünket nem fenyegeti a dolog, de azért találhatna magának értelmesebb hobbit is. Olyan ablakon kidobott pénznek tűnik nekem az egész.


Ti tolerálnátok neki?


2012. okt. 13. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem nagy összegekről van szó és tényleg nem vagyunk anyagilag bajban, akkor nem érdekelne, de ha ez átmenne egy játékfüggőségbe, vagy baj lenne, akkor nagyon mérges lenne.
2012. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Zavarna,de ha a megélhetésünket nem veszélyezteti annyira azért nem gáz.Ha keresnek mondjuk havi 1 millát ,lehet,hogy egy százast én is eljátszanék . De ez tényleg attól függ,mekkora összegekről van szó a bevételetekhez képest . Mi ha játszunk akkor nagyon ésszel,2500 at raktunk be még hónapokkal ezelőtt és azzal gazdálkodunk ,majd 1 év múlva lehet érdemes lesz kivenni :D vagy több.. 1-2 centekkel játszunk igazából.
2012. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Most még megengedhetitek magatoknak--így gondolod.

De nem telik bele pár év,és nem fogod tudni megengedni--neki pedig megtíltani,mert játékfüggő.

nem lesz jó vége.

2012. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
én akkor sem tolerálnám ha nem fenyegetné a megélhetésünket. takarékosságról hallott már valaki? gyerekre, kocsira, házra, nyaralásra, BÁRMIRE. ennél még az is jobb ha a párna alatt porosodik. bármikor lehet rá szükség. vagy "elszórhatnátok" olyasmire ami nem csak neki "jó"
2012. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
De, nagyon sajnálnám, és nem tolerálnám. Akkor sem, ha megtehetjük. De értelmes hobbira, szórakozásra persze nem sajnálnám. Még akkor se, ha a 12. drága pecabotot veszi meg, ha használja és élvezi.
2012. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

de

28/f

2012. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Ejha..úgy látszik nem tetszett,hogy én 1 centes tétekkel szoktam pókerezni kb két hetente egyszer ,vagy az nem,hogy engem is zavarna ha az én párom bukna el sok pénzt ..

nem semmi az értékrendje egy két embernek itt

2012. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Legfeljebb más, mint a tiéd. És aztán?
2012. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Semmi bajom vele,de amig a kérdésre válaszolok nem tudom miért kell lepontozni . Én sem nyomogatom azért mert valaki véleménye más mint az enyém
2012. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
9%

szerintem nem nagy dolog, amugy nem okoz fuggoseget, ha nem pokergep tipusu jatekokat jatszik, hanem masokkal, igy meg eselye is van nyerni, mert a gep csak az asztalidijt vonja le.

Amugy en is szoktam tenni 10-20 dollarokat neha, meg eloben is jatszok penzbe neha, de nem okoz fuggoseget, legalabb is nekem nem.

Amugy egyik haverom igy nyert 8000 dollart, 11 dollaros benevezessel.

Mondjuk szabalyozd, kossetek kompromisszumot, hogy ha elveszit egy adott osszeget akkor 1 honapig nem tehet fel tobbet, vagy hasonlo....

2012. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!