Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos! Van más választásom?

Sos! Van más választásom?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, jelenleg kollégista, én választottam mert nem szeretek itthon lenni mert anyummal mindig veszekszünk, még ha hazajövök hétvégére még akkor is csak az ordibálás megy és el sem enged sehova, amikor az én korombeli lányok már járnak bulizgatni.. és buszozni sem szeretek..

de a kolesz is nagyon rossz, a nevelők meg bolondok:S ordibálnak velünk még ha nem is mi voltunk a hibássak szó szerint izomból berugta 1x az ajtót az egyik nevelő.. kb mindenki fél tőlük a koleszban..meg 3 órát tanórán rohadni meg sportszakkör..és szinte ott sincs semmi időm:/

próbáltam át jelentkezni a másik kollégiumba de ott meg túljelentkezés volt ugyhogy nem kerültem be:S ismerősöm,rokonom nincs ott akihez esetleg oda tudnék 'költözni' szerintetek van még valami választásom?? vármi..

előre is köszi


2012. okt. 13. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már megbeszélni anyukáddal a dolgot? Szerintem le kellene vele ülnöd, és őszintén elmondani neki ezt a helyzetet, hátha javulna a dolog köztetek.
2012. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már rengetegszer probáltam vele beszélni hogy elszeretnékk menni ide-meg oda.. de nem lehet vele beszélni mert egyszerre felkapja az agyvizet és elkezd ordibálni végig sem tudom mondani amit akarok.. én meg nem fogok bezárttságban élni..
2012. okt. 13. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát dehogynem. Máris abban élsz. Itt is, ott is. Esetleg ha kedvesebb lennél. Ahogy anyudról beszélsz, nem éppen arról árulkodik, hogy szereted őt. Tanulj meg alkalmazkodni. 16 évesen nem maradsz le semmi olyanról amit később nem tudnál bepótolni. Esetleg érettebb fejjel már nem is lesz olyan fontos.
2012. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Az előttem írónak tökéletesen igaza van. Nem tudod, hogy 16 évesen mennyi veszélynek vagy kitéve.
2012. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pendulum92 ***** válasza:
78%
Hisztis liba. Sajnálom, ennyi esett le az írásodból.
2012. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerencsések vagytok, hogy nem tudjátok milyen az ilyen anya, akivel nem lehet beszélni, mert meg sem hallgat, hanem egyből ideges, és kiabál. Könnyű mondani, hogy ülj le vele megbeszélni, csak van olyan, akivel ezt nem lehet.

Egyénként én nem látok semmi megoldást erre. Próbáld kibírni ezt a két évet, akkor 18 leszel, és elköltözhetsz, vagy egyetemre mehetsz, ahol már a koli nem ilyen, mit ez a mostani :)

2012. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Enyémmel se lehet leülni beszélgetni.

Enyém is ordít.

De elindulok és megyek.

Ennyire egyszerű az egész.

Egy lázadó pasi kell neked, aki belevisz a jóba:D

Írhatsz priviben.

21/F

2012. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha három csaj együtt van (buszon pl.) már ott is akkora zajjal tudnak lenni, vihognak meg minden, egy koleszba összezárva, nem csodálom hogy rájuk rúgják az ajtót :D
2012. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!