Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok már 3 éve!...

Férjnél vagyok már 3 éve! Aztán most belezúgtam egy volt évfolyamtársamba! Ő is szeret engem! Hogy mondjam el a férjemnek? Ja és nem mellesleg van egy másfél éves lányunk!

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 18:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
a fogalmazásmódod alapján kicsit olyan hebrencsnek tűnsz. mint aki nem érzi a dolgok súlyát. sem a házasságét, sem a gyermekvállalásét, sem a válásét... nem is szabadna felnőtteknek való kérdésekkel foglalkoznod gyerekfejjel. értsd: elhamarkodott volt ez a házasság, rz a baba és most ez a talán válás is. még nem vagy érett rá
2012. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

Egy részről megértem, hogy a férjed elhanyagol, más részről nem láthatok bele a helyzetedbe kívülről annyira, hogy kritizálhassam, vagy akár téged. Azt viszont azt hiszem, elég jól látom, hogy amit szerelemnek képzelsz, az csak puszta szenvedély, egy másik kapcsolatba menekülsz, mert szereted a férjed, de nem kapod meg tőle, amit akarsz, így akaratodon kívül is máshol keresed.

Mielőtt bármilyen döntést hozol, mérlehelj, ne csak magadra gondolj, mert egy anyának az elsődleges szempontja a lánya boldogsága kell, hogy legyen. Ha a férjeddel már csak konfliktusok vannak, és nem tudjátok rendbe hozni a kapcsolatotok, talán tényleg jobb, ha a kislány nem egy rossz házassában nőfel. De mérlegelned kell: tényleg jobb lenne neki egy hónapokig tartó huzavona a válással, egy hétvégi apuka, és egy másik férfi, akit meg kell szoknia? Tényleg jobb lenne a gyerektartásért bíróságra járnod? Mi lesz, ha két szék közül a pad alá esel? Gondold végig, remélem, hogy a megfelelő döntést hozod meg, ami mindegyikteknek a legkevsébé fáj majd.

2012. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem szeretek helyesírási dolgokon lovagolni, de annyira idegesítő hogy minden mondat végén !-jel van...
2012. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Magadnak szerelmet találhatsz 100-at, de a lányodnak mindig is csak az egyetlen és igazi édesapja lesz az édesapja.Olyan girnyó dolog nem megbeszélni a problámákat az uraddal és egy új szerelembe menekülni.Már ne is haragudj, de persze, hogy az urad kamionozik, mert nemhogy csak szereti, de valszeg jól is keres vele.És amíg ő gyűri az aszfaltot, hogy a lányotoknak és neked mindenetek meglegyen, addig te másról ábrándozol?????ÉBRESZTŐ!!!!!!A szerelem egy idő után MINDIG ELMÚLIK!!!!!Úgyhogy készülj fel az új tüzed is egyszer takarékra kapcsol és akkor????Jön egy másik hapi???Istenem szegény kislányod ne tedd ki ennek, hogy újabb és újabb apukát mutatsz be neki.
2012. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%

A férjed azért kamionozik, mert gondolom jól keres és valamiből eteti és eltartja a kis családját. Erre te nem gondoltál?

Persze, ha az ember magányos, akkor hajlamos elkalandozni, de erősnek kell lenned.

2012. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

Hát most le fogtok pontozni, de szerintem nem házasság az, ahol havonta négy napot töltenek együtt, ennél egy gimis együttjárás is komolyabb. És az se mentesíti a pasit, hogy hazaadja a pénzt (ha itt azt írná valaki, hogy egy apa egyetlen dolga pénzelni a családját, ti lennétek a legjobban felháborodva). A férfinak a családja mellett lenne a helye, ha meg itthon nem keresnek eleget, kimehetnének együtt külföldre, de ez így gáz.


Ja, figyeld meg, kérdező, ha fordítva lenne a helyzet, akkor is te lennél a hibás... pár hete volt itt egy kérdés, hogy a lány kimenne Angliába dolgozni és csak havonta járna haza, és ő meg csupa olyan választ kapott, hogy "magadnak köszönheted, ha az itthagyott barátod megcsal". De tőled meg elvárják, hogy glóriás szent légy, mert anyuka vagy... Szerintem beszélj a férjeddel, mert hátha még menthető lenne a házasság. A volt osztálytárs iránti fellángolás el tud múlni, mert az ilyenek el szoktak, de ha nem dolgoztok keményen a házasság fenntartásán, akkor majd jön a következő ilyen fellángolás.

2012. okt. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%

A szokásos felállás:

Amíg a férj a belét kidolgozza a családjáért,

addig az asszony mással kefél.


Természetesen itt is a férj a hibás...

2012. okt. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

"Ne legyen hétvégi apuka..."


Miért, most nem az?

2012. okt. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%

Hahó ember!! HÁZAS vagy, nincs hova nézelődni meg zúgni. 3 éve a férjed választottad egy ÉLETRE. Vagy neked az csak viccelődés volt???

Nem bírom a fajtádat, mert ezek miatt nézik le sokan a házasságot...szánalom.

Ha nem gondoltad vele komolyan, minek mentél hozzá???Miért tőle vállaltál gyereket?? Nem értem...és soha nem fogom megérteni. Pedig az én Párom is marha sokat dolgozik...


24N

2012. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%
Engem ez ütött szíven:"Ja és nem mellesleg van egy másfél éves lányunk"Igenis úgy hangzik mintha mellesleg lenne ,neked fontosabb információ volt hogy belezúgtál abba a férfibe.Szerintem párszor lefekszel vele és ejteni fog.Nem biztos hogy a kislánnyal együtt is kellesz neki.
2012. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!