Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a barátnőmet?

Djballa kérdése:

Mivel lepjem meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés
szeretnék a barátnőmnek venni valami ajándékot csak ugy amiről eszébejutok mindíg ha ránéz és olyanra gondolok amit nem valószínű hogy kapott már valakitől is. Valami extrém és vidámra gondoltam.Valami olyanra aminek nagyon megörülne és tetszene neki.de nem valami hétköznapi ajándékra gondolok csak fel szeretném dobni a szürke hétköznapokat.segítsetek kérlek.

2012. okt. 29. 12:40
1 2
 1/14 Malats ***** válasza:
Most komolyan. semmit nem irtál a barátnödröl. Hogy tudnánk igy bármi ötletet is mondani? ,<
2012. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azt nem kell tudni hogy mik a jellemzői.csak olyan ajándékötletet szeretnék ami nem mindennapi.
2012. okt. 29. 12:57
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
HA SZERETNÉD, tudnád, hogy mit adjál neki! Ilyen egyszerű.
2012. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igy tényleg nem sok segitséget tudunk nyujtani. Hiszen még csak azt sem tudjuk mit szeret vagy mit nem.....

Meg egyébként is lehet, hogy ami nekünk már rendkivűli nektek mindennapi.

Mindezek ellenére ami egy fiútól nem mindennapi ajándék szerintem egy kézzel készitett akármi.

Mert amit te a saját két kezeddel megcsinálsz olyat biztos, hogy mástól még nem kapott. És még ha nem is lessz a legszebb de a tudat, hogy vetted a fáratságot többet ér mindennél.

2012. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves,szép gesztus,nem túl gyakori az ilyen(vagy csak nekem nem volt szerencsém soha).Bár nem tudjuk,mit szeret vagy mit nem kapott még,nőként annyit tudok javasolni,hogy ha esetleg szereti az ékszereket(kicsi fülbevaló,gyűrű,karkötő stb)akkor valami ilyesmire lehet gondolni,hiszen egy ékszert(ha olyan a színe,főleg ha pl ezüst,ezüstös színű,szinte mindenhez fel lehet venni)akár mindennap lehet hordani így mindig vele lehet,s ha ránéz,mindig eszébe jutsz.Szerintem nagyon szép dolog,ha valaki a párjától kapott karkötőt,fülbevalót stb hordja magán,olyan,mintha a másik egy része mindig vele lenne.
2012. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Közös fényképeitekből egy montázs pl.


De szerintem ez alkalomra is jó, mondjuk valentin napra.

Én, mint nő legjobban a "megláttam és rád gondoltam" apróságoknak örülök, pl szárított virágból egy pici csokor, ilyenek. Azok a virágboltban kapható kis apróságok.

2012. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A kézzel készített dolog jó ötlet. Csinálj egy olyan dolgot, amit mindennap használ, lehet olyan is, amiből már van neki. Mondjuk egy sminkcucc tárolására szolgáló dobozka. Nem nagy dolog, de ha sminkel, akkor minennap használja majd, és ha mivel te csináltad, eszébe fogsz jutni.

Nekem az a nagy tervem, hogy kötök barátnőmnek egy sálat karácsonyra:D Tuti nagyon örülni fog neki:D

2012. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ÉN EGY OLYAN VALAMIRE GONDOLTAM AMIT PL HA ELMEGY HOZZÁ A BARÁTNŐJE AKKOR AZT MONDJA NEKI : NÉZD MÁR MIT KAPTAM TŐLE EZ TISZTA HÜLYE :) (JÓ ÉRTELEMBEN HÜLYE) ÉS A BARÁTNŐJE MEG AZT MONDJA NEKI HOGY HÚÚÚÚÚ DE SZÉP ILYEN NEKEM IS KELL... VALAMI ILYESMIRE GONDOLTAM.TUDOM HOGY MIT SZERET ÉS HOGY MIJE VAN. DE ÉN EGY EXTRÉM DOLGOT SZERETNÉK NEKI. VALAMI OLYAT AMI NEM MINDENNAPI.
2012. okt. 30. 08:31
 9/14 Malats ***** válasza:
72%
Capslock off, ty
2012. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor díszpárna? Lehet úgy, hogy egy sima kispárna és a huzatjára nyomtattatsz valamit. Akár képet, akár valami (vicces-nyálas) szöveget. Vagy ha van valami vicces közös fényképetek (pl amin mindketten grimaszoltok, ilyesmi) az is jól nézhet ki. :)
2012. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!