Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, hogy minden...

Szerintetek igaz, hogy minden férfi nagyon önző és eszébe sem jut, hogy ne magára gondoljon?

Figyelt kérdés
Ezt már nagyon sokan mondták nekem férjes asszonyok.Ebben ti láttok igazságot?Vannak pozitív példák is,amikor a férfi nemcsak magával törődik?

2012. okt. 31. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
vannak pozitív példák. az én párom például nem ilyen. nagyon is törődik velem, sokszor az én érdekeimet helyezi előtérbe a sajátjával szemben.
2012. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább azt bizonyítja, hogy az ismerőseid nagyon rossz emberismerők. Ha ennyire önzőnek tartják a férjüket, házasság előtt vajon nem volt az?
2012. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

És miért van az,hogy sok nő olyan buta,hogy mindenben csak azt látja,hogy a férfi önző.

Az én Barátnőm is ilyen.Tök normálisan élek,próbálom szeretettel építgetni,és ápolni a kapcsolatunkat,de Ő mindenből azt hozza ki,hogy csak magamra gondolok,és önző vagyok.Szerintem sok a kuplungos muff:)

43F.Budapest

2012. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Malats ***** válasza:
100%
Ez csak egy rossz általánositàs. Akinek ilyen problémája van, attol hallod. Ahol viszont minden rendben, ott nem fogják hangoztatni nap mint nap, hogy náluk milyen jo.
2012. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Egymás alapos megismerése nélkül nem szabad összeházasodni.


A házasságbeli kapcsolat meg olyanná lesz, amilyenné a felek teszik.

2012. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Az én férjem se ilyen, ő százszor inkább nézi az én igényeimet, mint a sajátjait.
2012. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%

Én nem sarkítanám ezt férfiakra. Úgy gondolom, hogy mindenkinek van valamennyi intim szférája, avagy vannak olyan dolgok az életében amiből nem enged és ennek így is kell lennie. Önzőségnek számíthat az, hogy én meló után elmegyek úszni és nem rohanok haza főzni a vacsorát és még nagyon sok hasonló dolog is, de KELL.

Ebből kiindulva igen, az én párom is önző, ámde nincsen ezzel semmi baj, bizonyos értelemben és mértékben én is az vagyok. Más szempontból meg nagyon előzékeny és sokszor az én érdekeimet helyezi előtérbe.

2012. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
igaz, nem vagyok férjes asszony, de már együtt élek a barátommal 2éve ezért merem állítani, hogy ez egyénenként változó. az én barátom nem önző, bárkiről van szó, segít neki, saját szemében saját maga az utolsó a sorban :)
2012. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

3 Akkor minek vagy vele?


Örülök,hogy vannak jó példák.Nekem már elég sok mindenki mondott hasonlókat,de akkor úgy látszik,csak az én környezetem ilyen balszerencsés.Az én párom sem önző szerencsére.

2012. okt. 31. 18:39
 10/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azért vagyok vele,mert mi gyerekkorunkban jártunk,és nagyon szeretjük egymást.De sajnos Ő egy rossz világban élt,és nem hiszem el,hogy nem tud átállni egy normális építő világba.

Amúgy már sokszor elgondolkodtam,hogy tényleg minek vagyok vele?Korlátozottság-gondolkozási képtelenség-céltalanság-mi a legegyszerűbb ilyenkor?önző vagy bameg!Azért mert valaki depis,és egy zárt világban él,azért nekem is kell gyépésnek lennem?

Bocs,hogy magamhoz kanyarodtam,lehet,hogy tényleg önző vagyok??:))

2012. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!