Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem anyummal, mert...

Összevesztem anyummal, mert nem szívleli az új barátomat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja megismerkedtem egy fiúval,ha 4 szóban kéne jellemeznem : rosszfiú,de céltudatos,helyes és jófej. Rögtön beleszerettem,és amikor viszonozva lettek az érzelmeim,úgy gondoltam,bemutatnám Őt a szüleimnek. Apukám tök jófej volt,és úgy láttam szimpi is neki a fiú,anyukám viszont elég rosszul reagált rá,feltette a létező összes keresztkérdést,hátha "egyre is rosszul felel",és másnap elég durván kifejtette a véleményét nekem. Azt mondta,nem hozzám való,mert "elég rossz előéletűnek tűnik",meg szerinte csak kihasznál. Nem tudom,mit csináljak,mert nagyon szeretem a fiút,de a szüleimet sem szeretném megbántani. Kérlek segítsetek :(

20/L

bocsi,ha zavaros,csak siettem


2012. nov. 1. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez 6 szó (nem kötelkedés), de mi baja anyádnak konkrétan? Mert ez így ilyen semmilyen válasz nekem. Nem neki kell vele járnia...
2012. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy gondolja,nem illik hozzám,az alapján,amit megtudott róla,és hogy tuti,rossz előéletű,"látszik rajta". Úgy gondolja,túlságosan pörög,nekem egy nyugodtabb fiú kéne.

Nem drogos,nem bűnöző,nem alkoholista,az egyetlen kifogásolható pont,hogy cigizik.

2012. nov. 1. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Határozottabb legyél, FELNŐTT NŐ VAGY!


Beszélj a barátod jó tulajdonságaidról -amit anyud nem ismerhet- és ha be mered vállalni, hozzál össze egy kávézást/vacsorát négyesben.

Az lehet, hogy vízválasztó lesz, de legalább mindenki tisztában lesz a dolgokkal és nem kell elbeszélni egymás mellett.

2012. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"rossz fiú".. Ez mit takar végül is?

Mert ha valaki cigizik attól még nem mondjuk rá hogy rossz fiú..

2012. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a rosszfiút csak a saját elképzeléseim, szerint értettem,számomra az,velem az :D
2012. nov. 1. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!