Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan uralkodjak magamon?...

Hogyan uralkodjak magamon? Állandóan bántom a férjem.

Figyelt kérdés
Minden pénteken ultizik a sörözőben a barátaival évek óta. A múltkor az új felszolgáló lány kikezdett vele, (ő mesélte el viccesen) azóta hisztizek minden pénteken, szegény már le sem megy. Hozzánk nem jöhetnek, mert telecigizik a lakást. Alapvetően nincs okom a féltékenységre, engem biztos, hogy nem csalna meg, bár vannak a múltjában "sötét foltok". Mit tegyek, nem akarom emiatt kiszívni a vérét, de nem bírok uralkodni magamon.
2009. aug. 11. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Tetszik a kérdés. Tudod, hogy hülyeség amit csinálsz, de nem birod ki, hogy ne csináld.

Egy tippem ven pénteken csak miután elment a férjed akkor menj haza. Menj moziba a csajokkal vagy kávézni. Igy talán nem fogsz hisztizni vagyis féltékenykedni.

Tudod a bizalom egy kapcsolat alapja, ha sz nincs minden elveszet. Szerintem

2009. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Pedig jobb, ha megtanulod, mert elfogod üldözni ezzel a felesleges hisztizéssel, gondolom tipikus házisárkánynak hív a barátai előtt, mert semmit nem csinálhat, pórázon van. Ha valaki szeret, akkor MELLETTED MARAD, én is szoktam viccesen elmesélni csajos történeteket a barátnőmnek, és oltárira nem érdekli, mert tudja, hogy szeretem.
2009. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nah...én is ezzel küzdök.

Rájöttem,hogy titokban abban reménykedem,hogy majd kielégítően bebizonyítja,hogy ő nem csalna meg.Lehet nálatok is úgy van,hogy mondja,hogy nem csalna,meg minden,de azért minden alkalommal hagy egy pici tüskét benned.

Biztos igazat mond,csak nem úgy adja elő,hogy neked a lelked megnyugodjon.

Gondolj csak bele,ha lenne okod féltékenynek lenni,akkor nem mondta volna el!Ő bizalommal elmondta,és csak arra gondolj,amikor feltör a dühöd,hogy legközelebb nem mondja el,ha ezt csinálod!

ÉN EZT MONDOM MAGAMNAK!:)

Jó megnyugvást,drukkolok neked!

2009. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg örülj neki, hogy elmesélte, ebből gondolhatod, hogy megbízik benned.

Csak most meg ott a bibi, hogy hisztizel, így legközelebb nem fog neked elmondani semmit. Tűrtőztesd magad akármennyire is nehéz, és gondolj bele, hogy hogy éreznéd magad fordított helyzetben.

Én még fiatal vagyok, 22 éves, de 8 éve vagyok a párommal, és igencsak előfordult már, hogy ráakaszkodtak még a jelenlétemben is. De tartottam magam, és megvártam, hogy ő küldje el őket. Így nem kellett közbeavatkoznom, és "leégetnem".

Kb 3 hónapja elkezdett sportolni, elment orvosira, és a doktornő már aznap 3-szor hívta, de akkor még Pesten volt. Amikor hazajött, akkor is örökké hívogatta, hogy ha legközelebb ott jár, akkor nyugottan aludhat nála, meg hasonlók. Nem szóltam, vártam, hogy ő mit lép. Kb 2 nap múlva hallom, hogy elküldte telefonon a búsba. Akkor kérdeztem rá először, hogy mi volt, és a válasz az volt, hogy addig, ameddig az orvosi papírok nem voltak kész, nem merte. nehogy keresztbe tegyen neki. Nagyon nehéz volt, de sikerült akkor is tartanom magam, és láss csodát, megoldódott a hisztim nélkül is.

Ezt csak azért írtam le, hogy bízz meg benne, és örülj, hogy elmondta.

2009. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Próbáld meg máshol levezetni. Sporttal mondjuk.
2009. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párodnak minden pénteken van programja, te miért nem csinálsz magadnak? Akár egy szépítkezős, vagy csajos este...

Bízz meg a párodban, ha megcsalna, pont hogy titkolózna, nem?! Inkább legyél olyan nő, akihez lógó nyelvvel és álló fütyivel rohan haza. Egy féltékenykedő, hisztis sárkánynak senki sem örül.

2009. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ez olyan, mint a mókuskerék, elkezded, aztán nehéz lelassitani, kiszállni. Végy egy nagy levegőt, és döntsd el, legközelebb nem igy lesz. És a következő pénteken elszámolsz mondjuk 10-ig, 100-ig, amig le nem higgadsz. De. Ugyanakkor te is keritsd magadnak programot a péntekekre, hogy ne legyen időd ezen rágódni, és jól behergelni magad, mire hazaér. :)
2009. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy iratkozz be nyelvtanulás, sport, agykontroll, szóval ami előrelépés lenne neked. Örülj neki, hogy a férjednek van saját élete, baráti köre, igenis hülyeség, hogy gyötröd őt. Gondold magadben ezt: Én vagyok a legjobb, nálam jobbat (hozzáillőbbet, értelmesebbet,szeretőbbet) nem talál. És hozd is magadat ebbe a kategóriába. Szóval tényleg legyél annyira jó, hogy kiállhasd az összehasonlítást. Ne a szexpraktikákra, vagy a szépségre godnolj, hanem mint ember.
2009. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen cipőben járok és olyan roooooossssszzzzz!! :(
2009. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy rossz. Úgy hogy abba kell hagyni. Több bizalom, több szeretet, az emberi szabadság megadása, stb. Magadban is bízzál, benne is. Amitől félsz, azt magadra húzod. Ha zaklatod, egyszercsakkk megúnja, és tényleg megteszi, amit nem szeretnél. Képzeld el, vidám társaság, aztán haza a savanyú feleséghez. Éld bele magad abba a helyzetbe, godnold ki, milyen fogadtatást szeretnél az ő helyében, és tedd azt.
2009. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!