Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukáknak miért van...

Az anyukáknak miért van mindig igaza? És ezt a gyerekek miért csak utólag ismerik be?

Figyelt kérdés

nekem nyáron mondott vmit anyum de nem hittem neki, lepisszegtem és most jöttem csak rá h basszus tényleg igaza volt xĐ


19/L


2012. nov. 3. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Minden anyukának mindig igaza van? Biztos?
2012. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
általában szerintem igen. vagyis az enyémnek mindig és erre mindig csak utólag jövök rá xd
2012. nov. 3. 22:07
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, az enyémnek is mindig igaza van. Pedig már nem vagyok gyerek, sőt nekem is vannak gyerekeim.
2012. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mert az anyukák végigjárták, szenvedték már mindazokat a problémákat, amit most a gyerekük él meg, és a jó tanácsokat azért adják, mert szeretik a gyereküket, és meg akarják kímélni a csalódástól
2012. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én 20 éves vagyok, és én is egyre többször szembesülök azzal, hogy áá tényleg neki volt igaza :D Persze nem lehet általánosítani, hogy mindig...hiszen emberek, tévedhetnek ők is:)
2012. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Az anyukáknak van élettapasztalata, a gyereknek még nincs. Legfeljebb csak okosabbnak hiszi magát az anyukájánál.
2012. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem értek egyet. Kiskoromban én is azt hittem, hogy anyukám mindenható és igaza van. De ahogy növök úgy látom, hogy egyre kevésbé van igaza. Nem a koron múlik hogy ki milyen jó vagy bölcs, ő is csak ember és semmivel sem jobb. Igaz, hogy az anyák már végigjárták az élet azt a részét amit mi, de ők mások, velük mást történt, más körülményeik voltak, és arról már ne is feledkezzünk meg hogy azóta egy teljesen más kor van. Hiába tapasztaltak meg ők valamit 50 éve mert azóta teljesen más világ van, és mi teljesen más emberek vagyunk. Mindenkinek saját magának kell megszerezni.
2012. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk is ez van, bár nekem majdnem annyiszor szokott igazam lenni mint anyukámnak. :) 15/L
2012. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

azt nem tudom, hogy miért, de az én anyukámnak is megvan ez a csodálatos tulajdonsága:) általában ha valami probléma van, őt hívom fel először. persze a kis piti dolgokkal nem, de pénzügyi bajokról, kiidegel a munkahelyem, valami durvább vita van a barátommal, arról mindig tud és kb ő az egyetlen aki le tud nyugtatni. a tanácsait aztán vagy megfogadom vagy nem, de mindenesetre észben tartom.

19L

2012. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez inkább nálunk a nagymamámra igaz.Minden bejött,amit mondott.
2012. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!