Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok? Karácson...

Ti mit választanátok? Karácsony vagy szülés?

Figyelt kérdés
A férjem most ment ki Hollandiába dolgozni, és állítólag ott nincs leállás karácsonykor, mert sok a muszlim, azoknak meg megvolt a ramadán, és Karácsonykor is dolgoznak a gyárban. Január közepén meg szülök.

2012. nov. 4. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hát január közepe még odébb van dec 24-26-tól :D

szval sztem ott lesz a férjed a szülésnél ha ez a problem hogy nem tuti h ott lesz :)

2012. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szülés. Karácsony lesz még, de a gyerek egyszer születik meg.
2012. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szülést választanám. Biztonságban érezném magam.
2012. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

dec 24 re voltam kiírva elég sanszos volt h nem lesz karácsonyom szerencsére a baba jan 2re lett csak meg


a párom munkaidő keretben dolgozik

szal ott nincs olyan h ünnepnap ha éppen oda esik akkor mennie kell dolgozni -- szerencséje volt éppen szabadnapos volt mikor jött a baba


ha választania kellene akkor inkább a baba mint a karácsony


de egyébként nem teljesen érthető h mit akartál kérdezni .....

mikor vegyen ki szabit?

ott nem úgy van h évente x nap?

2012. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Hogy mikor legyen veled? Szuleskor.
2012. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, az a kérdés, hogy mikor jöjjön haza. Merthogy mi itthon vagyunk, van még egy 2,5 éves fiunk is. Úgyhogy az út is sokba kerül, meg nem tudni, hogy engedik el. Bár van idő még gondolkodni, meg csak holnap kezd dolgozni igazából.
2012. nov. 4. 22:01
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, hogy milyen hosszú távon szeretne kint dolgozni a férjed. Amennyiben nem csak pár hónapról van szó én biztos azt a megoldást választanám, amelyik nem ingatja meg a munkahelyét.
2012. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
és ezt miért vadidegen emberektől kérdezed meg te észkombájn?
2012. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Miért kellene a férjednek itthon lenni, amikor megszületik a baba? Régen sem voltak ott a szülésnél az apukák, mégis rendben megszülettek a gyerekek.
2012. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Észkombájn? Kösz. Nyilván nem ez alapján fogunk dönteni, csak kíváncsi voltam más hogy döntene.

Ja, eddig még soha nem pontoztam, most fogok.

Többi választ köszi.

2012. nov. 4. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!