Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy apa...

Mit csináljak, hogy apa barátnője megkedveljen?

Figyelt kérdés

Nem ismertem az anyukámat, és most itt van Ági, akit apa feleségül fog venni. Nagyon aranyos és jól is főz, meg szép is, de engen nem nagyon kedvel. Kedves meg minden, de nem csinál olyasmit, amit másnak az anyuja szokott. Akkor se haragudnék, ha leszídna, ha rossz vagyok, vagy ilyesmi. Már vagy egy éve velünk lakik, és én tényleg igyekszem kedves lenni.


13f


2012. nov. 8. 10:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
97%

De aranyos vagy!!!


Konkrétan mire vágysz? Beszélgetésre? Ölelésre?


Próbálj meg valamilyen formában te nyitni felé,mert lehet, hogy nagyon szeret, csak tart tőle, hogy anyukád legyen.

2012. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos nem vagy a fia és ezt tudja ő is. Ettől függetlenül, mivel gyakorlatilag a nevelőanyád, nevelnie kéne, nem lehet távolságtartó, mintha csak látogatóba járnál oda.

Lehet, hogy egy idő után erre rájön, lehet, hogy nem. Szerintem ülj le apukáddal, beszéld ezt meg vele, ő meg majd úgyis továbbítja.

2012. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%

Nem akar az anyukád lenni, ami teljesen normális az adott helyzetben. Az új partner szerepe mindig elég nehéz, mert ő elsősorban édesapád partnere, és csak másodsorban a te nevelőanyukád. Ne várd azt tőle, hogy pótolja az édesanyádat, hiszen ez képtelenség, nem ő hordott a pocakjában, nem ő szoptatott, nem ő látta az első lépéseidet... ő csak "belecsöppent" az életedbe és nyilvánvalóan neki is nehéz ez a szituáció - mindenkinek az lenne.

Próbálj meg inkább "baráti" kapcsolatot kialakítani vele.

2012. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
95%
azt hiszem el kellene neki mondanod, hogy te szeretnéd, ha igazi anyukád lenne, mert hiányzik az a kapcsolat ... tudod, ha neki még nincs saját gyereke, akkor nem mindenben érez ám rá az anyaságra, nem mindig tudja mi az ami a "gyerekének" hiányzik ... és ha kedves hozzád, akkor szépen megbeszélheted vele, talán még örülni is fog neki, ha úgy állsz hozzá
2012. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves apukád és a barátnő?
2012. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Apa 37, anya meg 33.

Többire este válaszolok, mert a tanár már rondán néz.

2012. nov. 8. 10:36
 7/48 anonim ***** válasza:
97%

Szia.

Én két éve vagyok nevelőanyukája két gyereknek. Egy 9 éves lány és egy 15 éves fiú. Amikor összeköltöztünk a fiú 13 éves volt mint te... :)

A mi kapcsolatunk nagyon jó, de hogy őszinte legyek én magamtól nem mertem volna odamenni ölelgetni puszilgatni őket és nem faggattam őket a barátaikról meg ilyesmi, mert nem tudtam mire számítsak, hogy hogyan fognak majd reagálni.

Aztán a gyerekek maguktól nyitottak felém és így nekem is egyértelmű lett, hogy milyen kapcsolatot szeretnének velem.

Kérd meg esetleg, hogy segítsen a háziba, kérj tőle jó éjt puszit. Vagy ha kapsz valamit és megköszönöd ne csak simán megköszönd, hanem öleld át. Hidd el érteni fogja, hogy vágysz a törődésére.

És mivel vállalta apukáddal a kapcsolatot így vállalt téged is.

2012. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
95%
Vagy próbálj vele beszélni, vagy esetleg apukádnak mondd meg, hogy szeretnéd, ha jobban úgy viselkedne, mintha anyukád lenne. De esetleg te is próbalhatsz közeledni hozzá - ha valamit megcsinál neked, aminek örülsz, akkor adj neki spontán egy puszit.
2012. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
95%
A 8-as válaszolóval meg ne is törődj. Ha apukádhoz feleségül megy az a hölgy akkor bizony nem csak apukádhoz köti az életét, hanem hozzád is és ezt neki is tudnia kell!!
2012. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
96%

Tünemény kisfiú lehetsz!

Szerintem szeret téged, csak nem akar megijeszteni azzal, hogy rád zúdítja! :)

De ha egy óvatlan pillanatban megöleled vagy kedveskedsz neki, szerintem nem fog haragudni, sőőt... ő is nyit feléd majd! :)

2012. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!