Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan közületek, aki nem...

Van olyan közületek, aki nem vágyik gyerekre, a felelősség vagy bármi miatt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Én.
2012. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem kell kölök, nem azért, mert nem lehet, hanem mert rühellem őket, idegesít a nyekergésük, a hülye ordibálásuk, minden ami velük kapcsolatos.Soha nem bírtam őket.Soha nem láttam egy kölköt sem aranyosnak.Ráadásul utálom a terhes és babakocsival ki ha én nem módjára közlekedő bunkó paraszt anyukákat is.

Ja és anyagilag sem jó befektetés.

2012. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Én félek attól, hogy milyen világba születne meg, mi lenne később belőle... Ha én esetleg meghalnék, ki törődne vele, mi történne vele...

Meg félnék, hogy nem tudnék jó szülő lenni. Engem könnyen fel lehet bosszantani, egy kisgyerekhez pedig vasidegek kellenek.

És attól is félek, hogy esetleg a gyerek nem lesz-e beteg, és fél életében szenvednie kell...

Vagy nem tudnék neki megfelelő megélhetési körülményeket teremteni, nem tudnám megadni neki a biztonságos otthont.

Ezért inkább nem is szeretnék gyereket:/

2012. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Quorra ***** válasza:
72%

10000%ig egyetértek a második válaszolóval!

20L

2012. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT válasza:
89%

Nekem van egy keresztlányom, 1,5 éves, azaz idő az a heti pár óra bőven elég gyerekből.

Tudom h ha hazaérek ott csend van, és nyugalom.


néhány órát vagy fél napokat elvagyok a gyerekekkel nicns velük bajom.


De minden napra nem kell. (Utóbbi években ezért is keresek alkalmi kapcsolatokat, és ezért nem nagyon jön össze komolyabb mert a legtöbb nő gyermeket akar)

2012. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Én még nem döntöttem el, de a kisgyerekek kifejezetten irritálnak, úgy nyolc-tízéves kortól kezdve már nem. Tudom, lehetne egy ennyi időset örökbe fogadni, de akkor az meg vér szerint nem az enyém lenne, és az nem olyan jó.

Ja, a babakocsis debellákat én is rühellem, irtóztatóan nagyra bírnak lenni magukkal.

2012. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

én nem szeretnék..

Már a terhesség gondoltat is kiakaszt, meg a tudat hogy utána mit csinálok egyedülálló anyaként ha az apuka megunja az egész napos virnyákolást meg a fáradt anyukát....

2012. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Én is itt vagyok, és egyetértek a 2. válaszolóval. Számból vette ki a szót.
2012. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

már az önmagában szégyen és gyalázat hogy vannak olyan kretén szociopaták akik a gyerekre egy puszta ANYAGI BEFEKTETÉSKÉNT tekintenek!

Mert nímadkáim, ti talán szerintetek jó befektetés voltatok az őseiteknek, vagy mégis mi oka lehetett hogy mégis megcsináltak titeket? Remélem csak puszta baleset...

2012. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
meg többek közt azt se szeretem sok "ki ha én nem" anyukában, hogy el nem bírják képzelni, hogy mások máshogy akarják élni az életük, és ezért ott is bunkó módon ordítoznak, ahol nem is ők lettek kérdezve...
2012. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!