Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan emberek, akik folyama...

Az olyan emberek, akik folyamatosan a gyerek fejéhez vágják, hogy milyen áldozatokat tesznek érte, mért vállalnak gyereket?

Figyelt kérdés

Az ilyeneknek minek gyerek? Hogy tönkre tegyék valaki életét? Hogy ne csak nekik legyen sz@r?

Apám, az a r.hadék, hogy szakadna rá az ég, csak azzal tud b@sztatni, hogy minden nap 5 órakkor kel, hogy annak ellenére elhúzza a s.ggét a munkára, hogy fáj a dereka. Szegény, hogy le ne sajnáljam... És anyám se külnönb, az is csak akadékoskodni tud, vinnyogni, panaszkodni, hogy ő 55 éves, s még mindig dolgoznia kell, miattam!!, mert el kell tartania. Hát én akartam megszületni? Minek sz@rt ki, ha nem tud tisztelettel, kedvességgel viszonyulni hozzám? Szintúgy a büdös apám is. Gyűlölöm őket!!! Hát ezt érdemli egy gyerek? Hogy non-stop éreztessék vele, hogy micsoda teher??? Mert ha ő nem lenne, élhetnék a nyugodt kis életüket! :(


2012. nov. 13. 17:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Csak egy pár kedves szót várok, hogy nem az én gépezetemben van a hiba, csak ennyit, meg úgy jól esett végre elmondani ezt valakinek.

Mert a barátnőimnek erről mégsem beszélhetek, hiába mondanám el neki, ők ezen úgysem tudnának segíteni.

2012. nov. 13. 18:02
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Gyerekekkel foglalkozom nap mint nap és sok léhűtő, kis hülye van, akik miatt a szüleik kinlódnak, de az a legszomorúbb amikor a gyerek normálisabb mint a szülő. Ebben az esetben is így van, kérdező, kitartás amint lehet költözz el és ők meg szégyelljék magukat.
2012. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

Nyugi, az idő neked dolgozik.

Több türelmet kívánok neked.

2012. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Együttérzek veled kérdező, nálam is ez van. Kivétel a verés. Viszont mindig a mondják, hogy 'amíg az ő kenyerüket eszem és az ő házukban élek..' stb. Ilyenkor én is ezt gondolom, hogy mi a fenének csináltak 2 gyereket?! Én vagyok az idősebb. Mindig zsarolnak érzelmileg. Utálok velük élni. Annak örülök, hogy ha minden jól megy, jövőre egyetemista leszek és elhúzok a fenébe. Persze a testvérem (aki szintén ez a kategória), megkérdezte, hogy milyen gyakran fogok hazajönni. Még válaszolni se volt időm, anyám rávágta, hogy HETENTE!!! Mondtam hogy nem. 1 hónapban 1-2x, maximum. Aztán nem lesz kinek a fejéhez vágni hogy 'amíg itt leledzik/amíg itt ál addig azt csinálja amit mondunk'. Mert ugye a szülő parancsol a gyereknek, viszont fordítva még véleményt sem szabad mondani. Utálok itthon élni.


Mindenesetre ami nekem segít párszor: kapcsolódj ki. Én mindig bejövök a szobámba, és elzárkózom tőlük. Párszor bejönnek ordítozni, azt kibírom, mert muszáj. De nem foglalkozom velük, mert tudom, hogy nincs igazuk. Inkább csinálok valami mást, és nem beszélek velük, csak amennyit muszáj.

2012. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy az idő nekem dolgozik?

Hogy egy szép napon lelépek majd ebből az átokverte házból és véglegesen hátat fordíthatok nekik? Mert ezt kívánom már évek óta, hogy végre egyszer elhúzhassak innen, s ha netalán egyszer megbetegszenek vagy valami bajuk lesz, itt rohadjonak meg egyedül, én ugyan a létezésükről sem akarok tudni...

2012. nov. 13. 18:38
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak higgadtan. Nehéz nagyon, de ha már ennyire utálod őket,akkor azzal tudsz leginkább "bosszút állni", hogy sikeres leszel a háttered ellenére is, az orruk alá tudod dörgölni, de ezzel egy időben lesz..od őket. Ez hosszú folyamat, sok erőt és kitartást hozzá. Addig meg használd ki őket, és próbáld meg ne a szívedre venni a mocskolódásukat. Én tényleg nem értem, miért vállal olyan gyereket, aki aztán a fejéhez vágja, hogy mekkora teher. És akkor csodálkozik, ha a gyereke mocskosul beszél róla, meg utálja? Ez inkább a szülő szégyene, és nem a gyereké. Elvégre a szülő neveli a gyereket, és nem fordítva.
2012. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 betlindis ***** válasza:
100%

figyelj már! nekem ilyenkor mindig ez jut eszembe:

ha te nem lennél, tegyük fel

akkor nem lenne villanyszámla???

akkor nem kéne fizetni a kajáért a boltban??

vagy akkor mi a p.csából fizetnék ki ezeket???

akkor nem mennének el dolgozni, hanem éheznének a híd alatt, vagy mi a f.szom??

egy tizenéves gyerek már korántsem akkora költség, mint egy kisbaba, kajából sem eszel meg annyit mint egy hadsereg, iskolai évkezdés csak szeptemberben van, ruhát is lehet marha olcsón kapni. egyáltalán nem jelenthetsz nekik akkora többletköltséget, hogy CSAK MIATTAD járjanak hajnalban dolgozni!!!

2012. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem cuccolj át valamelyik rokonhoz,vagy nagyszülőhöz,kérj segítséget,vállalj diákmunkát is és közöld a szüleiddel,hogy többet nem leszel a nyakukon.Amúgy gusztustalan,amit csinálnak,én sem értem,hogy mi a francnak szül az ilyen.
2012. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Én elolvastam az összes kommentet..de még mindig nem látjuk a másik oldalát a dolognak, a valóságot, csak a te kifakadásodat és ahogy beállítod a szüleidet.Nem szabad véleményt mondani úgy,hogy nem tudjuk, nem ismerjük a szüleidet, talán fele annyira se rosszak,mint ahogy beállítod és te vagy egy léhűtő, aki semmit nem segít otthon és és elnézi a szülei szenvedéseit, ezt nem tudhatjuk, nem megbántásként mondtam.
2012. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Jó, értem én ezt.

De nem vagyok léhűtő! Apám összes óhaját-sóhaját teljesítem, ha apám azt mondja, hogy mosogassak el, én ugrok, ha apám azt mondja menjek el a boltba, én ugrok, bármit parancsolnak, én megcsinálom, nem kell elhinni, de megcsinálom. És még akkor sem vagyok elég jó nekik...

2012. nov. 14. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!