Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezek után vennétek karácson...

Ti ezek után vennétek karácsonyra a mostoha anyósnak valamit?

Figyelt kérdés
Ez a nő nem szeret minket csak az após vagyonát. Mikor após nincs jelen undok, lenéző, bunkó. Sógornőmet egyfolytában piszkálja, egy kedves szava nincs hozzá, miközben ő próbál a kedvében járni. Szegénykém nem bírta tovább cérnával, megmondta az apjának, hogy ő többet ide nem jön és sírva elszaladt hozzánk. Ekkor történt a családi kupaktanács ami folytán kedves mostohaanyós levágta az asztalra a tavalyi karácsonyi ajándékát amit tőlünk kapott az asztalra, ami fel se volt bontva. Elkezdte mondani, hogy vehettünk neki ilyen szart. Pickwick bögre volt 3 féle teacsomaggal. (Igaz engem mindig elfelejtenek névnapom alkalmából felköszönteni, de az lényegtelen ezek szerint.) Szidott minket, lehordott mindennek, após meg ült némán és hallgatott.
2012. nov. 20. 13:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy paraszt az anyós.


Én kideríteném hogy mi az amire igazán vágyik, azt megvenném, és az üres dobozát szépen becsomagolva elküldeném neki egy kis cetlivel, hogy ezt akartuk ajándékozni, de mivel neked ilyen szar nem kell, ezért inkább megtartottuk magunknak.

2012. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A tavalyi ajándékot elfogadnám szivesen :)

Amúgy ne adjatok akkor semmit. Bűntudat nélkül.

2012. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Azért a férjed elbeszélgethetne a kedves apjával, hogy regulázza már meg a mostohaanyóst, mielőtt szétzilálja a családot. Vagy ha neki így jó, hogy vérig sérti a gyerekeit, azok házastársát...mert itt neki kellene egy kicsit elbeszélgetni a banyával, hogy viselkedjen. Mert nyilván azért ilyen, mert úgy érzi, megteheti.

A kérdésedre válaszolva: oda se mennék, nemhogy ajándékot vigyek neki. Apósod meg talán akkor észhez tér, és helyreteszi a nőt.

2012. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember tudod milyen karácsonyi ajándékot érdemel... lovat részletre... először is csak a farkát. Ha úgy is minden szar neki akkor legalább nem kell pénzt költened rá, csak nem tudom, hogy az ilyen ember, hogy várja el másoktól, hogy kedvesek legyenek hozzá. Nem értem az olyan férfiakat se mint apósod, hogy hogy tudnak együtt élni egy ilyen nővel, nem hiszem el, hogy ennyire rá volnának szorulva az ilyen hárpiákra.
2012. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Sosem értettem miért kell majdhogynem megsértődni, ha valakit nem köszöntenek fel a névnapján. Szerintem a névnap marhaság. Pusztán azért felköszönteni valakit, mert bele van írva a neve a naptárba? A szülinap, karácsony, ballagás az más.

Szülinapomat is felejtették már el. Csak azért sértő mert a családban mindenkié meg van ünnepelve mindig, kivéve az enyém. Annyit nem mondanak, hogy boldog névnapot. Veszek nekik mindig ajándékot, de ez így olyan mintha nem tartoznék a családhoz, vagy nem tartanának fontosnak. Mert oké akkor senkiét se ünnepeljük meg, nem igaz?

2012. nov. 20. 18:13
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem kell neki venni semmit, mert ha szíve álmát vennéd meg az se lenne jó neki. Após kapjon valamit azt kész.
2012. nov. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

nem nem nem!!

felé se néznék többet.amúgy ne akarj mindenkinek megfelelni.annyi ilyen kérdés van hogy xy bunkó velem,ezek után mit csináljak,mit tegyek stb.az ilyen embert(?) le kell sz.ni.nehogymár te törd magad azért hogy egy tuskó jól érezze magát!!

2012. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"sose értettem, miért kell megünnepelni a névnapot" -- pl. azért, mert az illetőnek fontos. én se értek egy rakás mindent, miért kell tüsszentésre azt mondani, hogy egészségedre, miért kell idétlen udvariaskodásokat mondani félig idegeneknek, de ilyen a világ...

anyósod meg szarjon sünt, én el se mennék hozzá ezek után.

2012. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom hogy BACCA MEG!

Minek adnátok neki, ha úgyse kéri. Esetleg egy szép seprűt a boszorkának.

(Megjegyzem én szívesen elfogadnám a teát. Imádom őket. A bögrék közül pedig havi szinten legalább egy szörnyű halált lel. Általam. DE! úgyis kérdezgetik, mit kérek karácsonyra. Mindenkitől ilyen csomagot fogok kérni.)

Üdvözlettel: Kimégaműanyagpoharatiseltöri

2012. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Megvillantotta a foga fehérjét ugyancsak, az a célja, hogy ne legyen több családi összejövetel, de ráb.szott. A párom mamája beelégelt kiosztotta és mostantól ő fog összejövetelt szervezni, és külön kérte, hogy ne vegyünk a boszorkának semmit, mert nála nem fogjuk őt ünnepelni az biztos. Ha el is jön, a kutya se fog hozzá szólni, reméljük kínos lesz neki ott csücsükélni azok után, hogy ki van utálva. :D
2014. jún. 27. 07:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!