Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom mar itthon. Lassan...

Nem birom mar itthon. Lassan depresszios leszek. Szeretnek elszokni itthonrol de nem tudom meg merjem tenni vagy sem. Mert ha egyszer megteszem soha az eletbe nem johetek haza. Megis mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 14:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Uristen. Nem vagyok meglepve en sem!

22 evesen az ember meg tudja valtani a vilagot, nem azon gondolkodik, h elszökjön vagy ne szökjön. Es ha elszoksz akkor mi lesz? :) ebben a korban az elszokest ugy hivjak, hogy elkoltozes. Megtehetned, dolgozol.

Azt tanácsolom szedd össze magad, mert ebben a történetben nem a szüleid a hibásak, hanem Te.

2012. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Figyelj... azt írod dolgozol, távoktatásban tanulsz, nem érzed otthon jól magad, mégis akkor miért nem költöztél már el? Annyi helyre keresnek lakótársat, még csak nem is olyan drága, hogy ne lehessen megfizetni.
2012. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
hallod nem csodálom h 22 évesként úgy kezelnek mint egy 15öt. nem vagy már gyerek h elszöksz. nagykorú vagy vagyis mehetsz ahová csak akarsz az már nem elszökés!!!! nőj végre fel és keress munkát, bérelj lakást, főzzél, mossál, takarítsál magadra...stb. ha annyira nem birod otthon nem depisnek kell lenni, nem szökésen kell gondolkodni, tegyél azért h elmehess onnan. nem tudom felfogni h 22 évesen lehet vlki ennyire fogyi...
2012. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Mert ha egyszer megteszem soha az eletbe nem johetek haza."



Ezt ne beszéld be magadnak. Ez akkor sem igaz, ha a szülő mindennap ezt mondogatja. Mert ő sem gondolja komolyan.


Mit tanulsz?

Lány/ fiú vagy ?

2013. ápr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem önnállosítsd magadat. keress munkát és lépj le. Lehet hogy azért néznek 15- nek mert úgy is viselkedsz.
2014. jún. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!