Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet egy olyan szülő,...

Mit tehet egy olyan szülő, akinek nem kell a saját gyereke?

Figyelt kérdés
Pl. adott egy 46 éves anyuka és nem kell neki a 17 éves lánya..
2012. dec. 8. 20:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Még egy évig kihúzza. Egyébként döbbenet a kérdés.
2012. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem kivánság műsor senki nem fogja helyete átvállalni az anyaságot.
2012. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%

Engem is ledöbbentett ez a kérdés. Mi az hogy nem kell a gyereke??

Ezt ki kérdezi? Anyuka vagy a 17 éves lánya???

Mert igazából az anyát kérdezném meg erről.

2012. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
79%
úristen, egy gyerek nem tárgy, h azt mondhass "már nem kell és tovább adom", főleg ha a tiéd. a gyermek felelősség...tényleg, ez a kérdés. börtönbe az ilyen embert!!!döbbenet..
2012. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%
ki kérdi?
2012. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
65%
Amikor szülte/nemzette, akkor eldöntötte, hogy kell. Ez olyan, mintha veszel egy kenyeret és megeszed, utána meg gondolkozol, hogy nem kellett volna?
2012. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Én vagyok a gyerek..én nem tudom,hogy komolyak-e anyám széndékai,de ma is arra keltünka húgommal reggel 7kor,hogy minek szültem kölyköket..meg,hogy én undorító gyerek avgyok és neveletlen engem nem lehet megnevelni..Mégis miért? Nem iszok,nem cigizek,nem dohányzok és jól tanulok..Szájalni szoktam,de csak akkor,ha pl.elmegy éjszakánként rib@nckodni..mert ez szerintem undorító főleg,hogy nem főz nem takarít.. már megvan a családsegítő teleofnszáma,de ha fel akarom hívni hisztériázik.. Megmondtuk neki,hogy akkor menjen a hapsijával és erre a válasza: de akkor mit gondolnának róla..hát köszönöm
2012. dec. 8. 20:38
 8/33 anonim ***** válasza:
42%
Sejtettem, hogy ilyet csak egy gyerek írhat le, nem egy szülő. Nyilván nevelési célzatból ír ilyeneket, mert nem tudja, hogy ezzel mennyi kárt okozhat, de az is biztos, hogy titokban büszke rátok és nem gondolja komolyan amit mond dühében. Én szülő vagyok, higyj nekem. Ami biztos, hogy azért neked jobban kéne tisztelni őt, én úgy gondolom, nem ribanckodik soha egy nő, csak megpróbál egy normális társat találni, hogy biztonságba érezhesse magát és titeket.
2012. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%
"elmegy éjszakánként rib@nckodni" Mit csinál? Konkrétan!
2012. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%
#8: én is szülő vagyok, és úgy gondolom, hogy túlságosan idealista vagy. Nem csak jó szülők léteznek a földön.
2012. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!