Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti bevállalnátok plasztik...

Nők, ti bevállalnátok plasztikai műtétet ha a férjetek erre kérne titeket?

Figyelt kérdés

Has- és mellplasztika lenne, mert a szülések és szoptatások sajnos megtették hatásokat. Ruha alatt nem látszik, tornázok és figyelek az öltözésemre, csinos vagyok. De a mellem megereszkedett, a hasam pedig nagyon ráncos.

Nem mondom hogy nem zavar, de magam miatt biztos nem tenném, nekem nem éri meg. Az elmúlt 2 évben volt 2 műtétem, az bőven elég egy időre.


Ti mit tennétek?


2012. dec. 9. 21:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Én egyet se vállalnék be...
2012. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Ha neki a külsőm a fontos, akkor nem szeret igazán.

Két műtét és szülés után semmiképp.

2012. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

èn se fekudnèk kès alà..magam miatt.persze èn is szeretnèk nagyobb,feszes ciciket meg zsirleszivàst...

de tuti nem fekszem kès alà.ez vagyok èn,igy ahogy.egyes dolgokon nem lehet vàltoztatni.

ha a pàrom kèrnè:adja ide az àràt,ès szivessen felvàsàrolom a kozeli jàtèkboltot :D /a 3 gyerek biztos orulne/

2012. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
külső szemmel azt mondanám, hogy nem. Viszont lehet, hogy akkor megcsalna. De tudod mit? most, hogy ezt így leírtam, azt mondom, hogy NEM! ha nem kellek neki, csak mert szültem neki 2 gyereket, akkor menjen. Bár 2 gyerek mellett nem könnyű ugrálni.
2012. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
40%
Én valószínűleg bevállalnám, mert nem vagyok plasztikaellenes. Nekem a mellem meg van csináltatva, bár én saját pénzből csináltam, még azelőtt, mielőtt megismerkedtem a párommal. Amúgy úgy gondolom, hogy a férfiak hamarabb észreveszik, ha valami nem stimmel egy nőn, mint mi magunk, pláne gyerek mellett. Én nem venném bántásnak, ha felvetné. Innentől már az én döntésem lenne, hogy megműttetem-e magam, vagy sem. Egyébként ha valami a mellemmel vagy a hasammal nem stimmelne, akkor önszántamból feküdnék a kés alá. Napi szinten edzek, ezért is kellett megműttetnem a mellem, mert az edzések miatt az a kicsi is eltűnt, ami volt. A hasam pedig izmos, kockás, ha ez a szülés miatt megváltozna, természetesen sporttal próbálnám elsőként visszanyerni a régi pocim, ha nem menne, akkor jöhetne a sebész.
2012. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
12%
Fuss neki:)
2012. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%

Nem, több okból sem.


1. Fölöslegesen nem müttetem magam, mert elég nagy kockázata van minden mütétnek.

2. Ha neki CSAK a külsöm fontos, akkor ott nagy baj van, elvégre egy embert nem a külseje határoz meg (mint irtad, csak apróbb szépséghibáktól van szó)

3. Ha valakinek ennyire fontos a kinézet, az idövel egyre több kifogásolnivalót fog találni, és vagy egyre több mütétet végeztetsz, vagy elhagy idövel valakiért, aki neki szebb.

2012. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%

Én inkább egy kijózanító beszélgetést vállalnék be a kedves párommal arról, hogy mi a felszínesség, mi az igazi szeretet/szerelem, mit jelent szülni, mivel jár egy műtét, hogyan néz ki mindez az ÉN szemszögemből.


Milyen társ az olyan, akinek még az is extra elvárása a nőtől, hogy feküdjön kés alá, csak mert természetesen már nem olyan, mint húsz évesen volt. Mennyire felnőtt az az ember, aki nem veszi számításba a szülés következményeit a gyerekvállalás előtt?


Ő megtenné ezt érted?

2012. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

Soha! Ha ilyenért elhagy vagy megcsal akkor soha nem szeretett igazán.


Nekem igazán kicsi mellem van, nincs is rá melltartó olyan kis icipicik... De a párom inkább lebeszélne, minthogy rá, mert azért választott engem, mert neki így tetszem.

Műtét nélkül is lehet halványítani a szülés utáni bőrhibákat! Nagyon jó aránnyal és nincs kockázat. Neten nézz utána, mi ennek a módja. kezelésre kell eljárni bizonyos rendszerességgel. Esetleg talán abba belemennék. Plasztikát? Csak ha esetleg az arcomon vagy feltűnő helyen heg keletkezett volna, bármi okból. Ne vállald be szerintem.

24/N

2012. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kérdező! A férjednek tökéletes teste van? Vagy csak tőled várja el?
2012. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!