Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki évekig...

Van olyan férfi aki évekig elviseli következmény nélkül hogy anyuka a gyerekkel/gyerekekkel alszik ő meg a kanapén?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akinek így ment a házassága évekig? Ezt valóban van olyan hús vér férfi aki kibírja? Nem jut eszébe az hogy az asszony direkt szervezte így a dolgokat, kényelmesebb neki a gyerekre fogni hogy nem akar apával aludni? Milyen kapcsolat ez így, nem inkább olyan mint egy barátság ahol közösen nevelnek gyerekeket?
2012. dec. 13. 14:18
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
67%
Hát ez nagyon gáz.. :S Megmondanám anyának, hogy ő alszik a kanapén én meg a kölykökkel aztán meglátjuk neki mennyire tetszene. Veled van ez vagy más problémáját próbálod megoldani ?
2012. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%

Nekem van ilyen ismerősöm.

5, 3, és 1 évesek a gyerekek, az első születése óta külön alszanak, most anyuka a legnagyobbal és a legkisebbel, apa a középsővel.

Valahogy megcsinálták a két kisebbet is, látszólag boldogan, szeretetben élnek, de nem látok bele a mindennapjaikba.

2012. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Van két ismerősöm is akiknél ez a helyzet. Anyuka szerint apuka teljesen megérti hogy a gyereknek ez a jó meg hogy törést okoz neki ha külön altatják. Állítólag nem bántja ez egyik felet sem. Ezért érdekelne hogy (aki esetleg ilyen szituációban volt) rendeződnek utána a dolgok, tehát ez csak átmeneti dolog vagy elhidegülést jelent?
2012. dec. 13. 14:26
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Apukának nem azzal kell riogatni anyukát, hogy ő alszik a gyerekekkel, hanem néz egy másik anyukát aki szívesen alszik vele.
2012. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%

Mi megbeszéltük, hogy külön alszik majd a gyerek. Aztán amikor hetek óta 5-10 alkalommal ébredt este, akkor a férjem mondta hogy kell valamim megoldás mert bealszik a munkahelyén is kirúgják. Ahhoz viszont ragaszkodott, hogy sem én, sem ő nem költözik ki a hálószobából.

Nálunk csak az első 3 hónap aludt velünk a babánk, aztán beállt a napirend és már kényelmetlen volt. Szerencsére hamar átszokott a saját ágyába :-)


Évekig nem tudnám elképzelni. Nem a szex miatt, hanem az intimitás miatt.


Viszont barátnőm kezdetektől a lányával alszik, mégis született még egy gyerekük, szóval megoldották :-)


Én nem tartom egészséges dolognak.

2012. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
na ugyanilyen felosztás van az egyik ismerősömnél a 2 között, 5,3,1 éves gyerekek. Igen hát valahogy megcsinálták én is gondolom..csak így meg főleg fura mert a 3 gyerek így egymás után hosszú évekre elválasztja a szülőket akkor hiszen mire egyik ki is szokna az ágyába-szobájába addigra jön a következő-
2012. dec. 13. 14:28
 7/30 A kérdező kommentje:

na de itt nem az van hogy VELÜK alszik a gyerek hanem hogy apuka meg MÁSHOL alszik...

ez belefér abba a kategóriába hogy mindent a gyerekért meg a gyerek a legfontosabb onnantól hogy egy pár közösen vállal gyereket?

Jogos igény a nőtől hogy a pasi igenis fogadja el hogy a gyereknek anya kell éjjel is mert úgy érzi biztonságban magát (vagy nem tudom milyen indok van rá) ? Vagy a pasitól lenne jogos igény hogy a felesége a PÁRJa IS legyen továbbra is, ne csak a gyerekei anyja?

2012. dec. 13. 14:31
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Én sem tudnék így élni. Így is- úgy is felkelek, ha a gyerek ébren van, míg kicsi. Utána aludjon :) Ha átjön vagy visszavisszük, ott vagyunk vele egy kicsit, vagy bebújik hozzánk (kéthetente egyszer). Én sem csak a szex miatt írom, nem azért alszok együtt a párommal hogy egyfolytában csináljuk. Hanem hogy átöleljen, este beszélgessünk. A gyereknek más a "funkciója"!!! Ezt sokan elfelejtik.
2012. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is elképzelhetetlennek tartom.


De nem vagyunk egyformák: ha évek óta működik, főleg úgy közben születik még gyerek, akkor elhiszem hogy közös döntés és mind a két félnek megfelel. Ha pedig az egyiknek nem, akkor álljon a sarkára.

2012. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk anyukám költözött le az emeletről a földszintre. Azért, mert a lépcsőn nem bírt felmenni, mivel a csontritkulása sajnos eléggé előrehaladott. Neki a lépcsők megmászása nem csak otthon, hanem máshol is nagy fizikai megterheléssel jár.

Lenti szobában alszik, apukám pedig fent.

Igaz, a testvéremmel már huszonévesek vagyunk, nem lakunk már rég otthon, családunk is van, de ez így alakult.

Nem kezdetektől volt így. Amikor még 18 voltam, együtt aludtak.


Viszont nem egy korombeli ismerősöm van, akinek a szülei egészen kicsi koruk óta nem alszanak együtt. Indokot nem tudom miért, lehet pl. emiatt is, ami a szüleimnél van.

Ellenben, ha az elhidegülésről van szó, akkor azt sem értem, hogy minek 3 gyermek?! Miért nem elég egy?

Sokan úgy vannak a dologgal, hogy együtt maradnak, a gyermek érdekeit nézve.

Viszont a gyerek is felnő egyszer, és nem hül*ék a gyerekek.. nem hinném, hogy ez a szülők különalvása olyan jót tenne bármelyik korú gyereknek is.

Ebből nekem az jön le, hogy a szülők között nincs jó kapcsolat és nincs egyetértés.

2012. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!